13-latka urodziła dziecko 71-latka. Zarzuty usłyszała babcia dziewczynki

Szokująca sprawa wstrząsnęła opinią publiczną w Kielcach. 13-letnia dziewczynka urodziła dziecko którego ojcem okazał się 71-latek. Śledczy postawili zarzuty babci nastolatki i sprawdzają kto jeszcze wykorzystywał seksualnie dziewczynkę.

r e k l a m a

Szokująca sprawa wyszła na jaw w 2021 roku, kiedy to 13-letnia Wiktoria urodziła dziecko. Krótko po porodzie z powodu niewłaściwej opieki dziecko zmarło.

Ojcem dziecka okazał się 71-letni znajomy babci Wiktorii. Mężczyźnie postawiono zarzuty wykorzystania seksualnego nieletniej. Postępowanie jednak zostało umorzone gdyż 71-latek zmarł. Nasi reporterzy ustalili, że przed śmiercią mężczyzna częściowo przyznał się do winy a jego ojcostwo potwierdziły badania DNA.

Obecnie prokuratura ustala czy 71-latek był jedynym wykorzystującym seksualnie Wiktorię. Być może babcia dziewczynki „udostępniała” jej usługi seksualne także innym.

r e k l a m a

24 czerwca babcia Wiktorii usłyszała pierwsze zarzuty. Prokuratura w Kielcach postawiła kobiecie zarzut narażenia wnuczki na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Widząc zbliżający się poród, babcia nie wezwała służb ratunkowych chcąc ukryć proceder o którym wiedziała i który być może sama zorganizowała.

Kobieta nie przyznaje się do winy. Grozi jej nawet 5 lat więzienia. Wiktoria przebywa obecnie w placówce opiekuńczej.

Żródło: PP

fot.ilust.

r e k l a m a
Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.