9-latek w oknie. Widok zaszokował przechodniów!

Szybka akcja malborskiego policjanta zapobiegła tragedii, do jakiej mogło dojść w jednym z mieszkań na terenie miasta. Na drugim piętrze budynku, w otwartym oknie stał mały chłopiec. Policjanci po otrzymaniu tej informacji natychmiast dojechali na miejsce…

r e k l a m a

W piątek po południu, 9 września 2022 roku malborscy policjanci otrzymali informację, że w jednym z budynków na terenie miasta, w otwartym oknie na drugim piętrze, stoi mały chłopiec. Natychmiast na wskazane miejsce dojechali policjanci i strażacy.

Kiedy sierż. Karol Siwik zobaczył dziecko na parapecie natychmiast razem ze strażakiem pobiegli na drugie piętro tego budynku. Funkcjonariusze bez problemu dostali się do mieszkania, jednak pokój, w którym znajdowało się dziecko, był zamknięty na klucz. Sierż. Karol Siwik nie zwlekając ani chwili wyważył drzwi i natychmiast ściągnął dziecko z parapetu.

Chłopiec cały i zdrowy trafił w objęcia opiekunów. Okazało się, że mama 9-latka wyszła z mieszkania na kilka minut i zamknęła dziecko w pokoju, “żeby nic mu się nie stało”. Jednak chłopiec otworzył samodzielnie okna i stojąc na parapecie wypatrywał powrotu mamy do domu. Dzięki szybkiej i brawurowej akcji sierż. Karola Siwika wszystko zakończyło się szczęśliwie.

Źródło: policja.pl

fot. ilust.

r e k l a m a
Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *