AktualnościPiłka nożnaSport

Argentyna – Polska 2:0. Polacy zostają w Katarze!

Po szczęśliwym remisie z Meksykiem i wymęczonym zwycięstwie z Arabią Saudyjską, Argentyna pokazała miejsce reprezentacji Polski w światowej elicie. O wyjściu Polaków z grupy zdecydował mecz Meksyku z Arabią Saudyjską (2:1).

r e k l a m a

Pierwsza połowa meczu to przewaga Argentyny. Bohaterem bezbramkowego wyniku z pierwszej połowy Wojciech Szczęsny który broni kontrowersyjny rzut karny strzelany przez Messiego. Robert Lewandowski bez szans na zdobycie bramki, zneutralizowany przez argentyńskich obrońców.

Druga połowa to już wyraźna przewaga Argentyny. 45 sekunda gry w drugiej połowie, bramka dla Argentyny 1:0. Strzelcem bramki Mac Allister. Przy zwycięstwie Argentyny o awansie Polaków przesądzi wynik spotkania Arabii Saudyjskiej z Meksykiem.

67 minuta 2:0. Strzelcem bramki po ataku pozycyjnym Alvarez. Polacy mają problemy by opuścić swoją połowę boiska.

Mimo fatalnego meczu z Argentyną, reprezentanci Polski wychodzą z grupy dzięki korzystnemu bilansowi bramek z Meksykiem.

Kolejny mecz drużyny Czesława Michniewicza w niedzielę 6 grudnia z Francją.