CelebryciUkraina

Arnold Schwarzenegger po stronie Rosji? Aktor opublikował oświadczenie

Znany kulturysta, aktor i były gubernator stanu Kalifornia opublikował przesłanie skierowane do Rosjan. Podkreśla w nim swoją miłość i przywiązanie do Rosji.

Arnold Schwarzenegger jest rozpoznawalny na całym świecie. Jako gwiazda kina akcji i były kulturysta jest idolem dla wielu. Jego słowa na temat obecnej sytuacji na Ukrainie odbiły się szerokim echem na całym świecie.

Kocham Rosjan. Dlatego muszę wam powiedzieć prawdę. Wysyłam tę wiadomość za pośrednictwem różnych mediów, by dotrzeć do moich drogich rosyjskich przyjaciół i rosyjskich żołnierzy w Ukrainie. Zwracam się dzisiaj do was, ponieważ na świecie dzieją się rzeczy, które są przed wami ukrywane. Potworne rzeczy, o których powinniście wiedzieć. – stwierdza Schwarzenegger.

Mówię wam to, ponieważ od kiedy skończyłem 14 lat, czułem wyłącznie sympatię i szacunek wobec Rosjan. Siła i hart ducha Rosjan zawsze mnie inspirowały. Dlatego mam nadzieję, że pozwolicie powiedzieć mi prawdę o wojnie w Ukrainie. -dodał 74-latek.

Dalej aktor celnie opisuje sytuację na Ukrainie wskazując na dezinformację jaką posługuje się zbrodniczy tyran z Kremla.

Wiem, że wasz rząd powiedział wam, że wojna ma na celu denazyfikację Ukrainy. To nieprawda. Ukraina to kraj z prezydentem żydowskiego pochodzenia, którego ojca trzech braci zostało zamordowanych przez nazistów. To nie Ukraina zaczęła tę wojnę, nie zrobili tego też nacjonaliści ani naziści. Wojnę rozpoczęły władze na Kremlu -zaznaczył.

Na końcu aktor zwraca się do samego Putina: Prezydentowi Putinowi mówię: Ty zacząłeś tę wojnę. Prowadzisz tę wojnę. Ty możesz zatrzymać tę wojnę.

Źródło: pp

fot. arch. GD

Facebook Comments