Astronauta ujawnił szokujące fakty. „Obcy” ingerują w naszą rzeczywistość!

Doświadczony astronauta Tim Peake ujawnił szokującą prawdę na temat zjawisk paranormalnych oraz UFO. Pilot którego zdrowie psychiczne, fizyczne i poziom wiedzy nie budzą wątpliwości wyjaśnił teorie związane z wizytami obcych na Ziemi.

Brytyjski astronauta Tim Peake w rozmowie z telewizją ITV ujawnił, co sądzi o zjawiskach które sam widział jako uczestnik misji kosmicznych.

r e k l a m a

On podobnie jak wielu astronautów widziało wiele niewyjaśnionych zjawisk. O większości z nich nie mówi się głośno lub wyjaśnia w banalny sposób, możliwy do przyjęcia przez opinię publiczną. NASA i naukowcy starają się wyjaśnić zarejestrowane zjawiska jako kosmiczne śmieci lub tajne eksperymenty Chin lub Rosji.

Okazuje się jednak, że według astronauty z Wielkiej Brytanii, obiekty klasyfikowane jako UFO są prawdopodobnie wizytami naszych „braci” z przyszłości.

Według jego teorii, ludzkość w przyszłości osiągnie technologie podróży w czasie i może odwiedzać nas w naszej rzeczywistości.

Teorii takiej mogłyby dowodzić szeroko komentowane przez badaczy UFO wizyty „obcych” w USA w latach 40 i 50. XX wieku. Po tych kontaktach w USA nastąpił gigantyczny i niewytłumaczalny skok technologiczny w dziedzinie lotnictwa. Ponad 60 lat temu w USA powstały samoloty które do dziś dzierżą rekordy prędkości oraz pojawiła się technologia mikroprocesorów i komputerów.

r e k l a m a

Taka ingerencja gości z przyszłości mogła mieć na celu utrzymanie pokoju na Ziemi wobec zapędów ZSRR i wejścia ludzi w posiadanie broni nuklearnej.

Stabilizacja wywołana przewaga techniczną USA nad ZSRR i uniknięciem wojny atomowej mocarstw może być pośrednim dowodem, że ”obcy” i ich wizyty to ingerencja w naszą teraźniejszość mająca na celu uchronić ludzkość przed katastrofą.

Źródło: ITV/pp

fot. ilust.

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.