Celebryci

Gigantyczna awantura u Elżbiety Jaworowicz

„Sprawa dla reportera” to program który przed laty miał na celu pomaganie zwykłym ludziom z ich problemami. Obecnie z powodu spadającej oglądalności u Elżbiety Jaworowicz możemy zobaczyć wulgarne kłótnie i awantury. Po jednej z ostatnich „etatowy” ekspert programu opuścił studio.

r e k l a m a

Spadająca oglądalność i pogłoski o likwidacji programu „Sprawa dla reportera” skłoniły Elżbietę Jaworowicz do poszukiwania coraz bardziej dyskusyjnych spraw. W jednym z ostatnich odcinków programu między gośćmi i ekspertami wybucha awantura.

Bohaterka programu – kobieta nielegalnie okupująca czyjeś mieszkanie miała obrońcę w postaci byłego polityka lewicy, Piotra Ikonowicza. Po drugiej stronie sporu zasiadali „eksperci” programu z mecenasem Piotrem Kaszewiakiem na czele.

Gdy doszło do wymiany argumentów i wykazania, że kobieta nielegalnie zajmuje mieszkanie. Piotr Ikonowicz w wybuchu złości zaczął wyzywać mecenasów broniących litery prawa.

Gdy Ikonowicz nazwał Kaszewiaka dzikim człowiekiem, prawnik-celebryta opuścił studio stwierdzając, że Ikonowicz kpi i wyzywa innych uczestników programu.

Poszukiwanie sensacji w dyskusyjnych sytuacjach może przyspieszyć upadek programu Elżbiety Jaworowicz.

Koniec „Sprawy dla reportera”? Dramat Elżbiety Jaworowicz

Źródło: tvp/pp

fot. arch GD PS

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *