Bezdomni, alkoholicy i seks z niepełnosprawną. Nowy wymiar patologii w polskim internecie

Polska policja i prokuratura skutecznie wyeliminowała z internetu takie „gwiazdy” patostreamów jak “Daniel Magical” oraz “Rafatus”. Niestety nie brakuje nowych „gwiazd”. Jedna z nich zarabia ogromne sumy transmitując libacje bezdomnych i alkoholików. Na jednej z nich doszło nawet do wykorzystania seksualnego niepełnosprawnej kobiety!

Patostreamy nadal cieszą się dużą widownią w serwisie YouTube. Niestety internetowy portal oferujący także usługi streamingowe nie reaguje na to zjawisko.

Polskie sądy i prokuratura poradziły sobie z takimi gwiazdami jak „Daniel Magical” czy „Rafatus” których kariera opierała się na tak zwanych „dymach” czyli popisach wulgarności i przemocy pod wpływem alkoholu.

Nieliczny patostreamerzy jacy pozostali w polskim internecie znacznie złagodzili swój przekaz lub całkowicie zmienili wizerunek.

Niestety co rusz pojawiają się nowe „gwiazdy” patsreamów. Wiele z nich swoim pomysłem na życie uczyniło wykorzystanie innych. Jedna z takich „gwiazd” pojawiła się w Ełku.

Zamieszkały tam młody człowiek długo szukał swojego pomysłu na życie. W swoich poszukiwaniach próbował nawet przeniknąć do świata Krzysztofa Kononowicza. W końcu udało mu się trafić „żyłę złota”.

Jego filmy przedstawiające życie bezdomnych były z początku interesujące. Pokazywał świat ełckich bezdomnych nie ingerując w niego. Pojawiły się nawet elementy pomocy dla występujących na filmach osób chorych i niepełnosprawnych.

Wobec popularności filmów, ich autor powoli uzależniał osoby nieporadne życiowo od siebie. Mimo, że sam zarabiał tysiące złotych z wyświetleń filmów , dla swoich bohaterów oddawał minimalne kwoty po 10 – 20 złotych. Dla bezdomnych był to ogromny majątek i okazja na wyprawę po najtańsze nalewki zamiast denaturat który konsumowali na co dzień.

Mimo znaczących dochodów i popularności autor kanału z bezdomnymi postanowił zwiększyć zarobki. Obecnie prowadzi on transmisje na żywo ze swoimi „gwiazdami” na których zarabia po kilka tysięcy złotych w ciągu kilku godzin a widownia sięga średnio 5 tys. widzów.

Poziom patologii jaki prezentuje opisywany kanał przekroczył dotychczasowe „normy” wyznaczone przez takie osoby jak „Proboszcz” czy „Pato Coach”… Na wielu filmach pojawiło się zażywanie narkotyków a podczas jednej z transmisji na żywo doszło do aktu seksualnego z niepełnosprawną kobietą pod wpływem alkoholu i być może środków odurzających.

Pozostaje mieć nadzieję, że ten niebezpieczny kanał i jego autor szybko spotkają się z wymiarem sprawiedliwości a wyłudzone pieniądze na nieszczęściu ludzkim trafią do osób potrzebujących zamiast kieszeni pato-youtubera.

Zawód – hejter. Białostockie wojny youtuberów

Źródło: yt/pp

fot.scr.YT

Facebook Comments