Bill Gates podsumował udany rok 2021 i pozytywne skutki pandemii

Bill Gates w otoczeniu świątecznych dekoracji i przy kominku podsumował rok 2021. Według miliardera, był to dobry rok pozytywnych zmian. Gates wskazał pozytywny skutek pandemii.

Bill Gates nagrał film na którym podsumował rok 2021. Miliarder jest zadowolony z mijającego roku.

Gates na nagraniu wspomina swój rozwód jako trudne chwile dla rodziny. Jednak przez większość filmu miliarder chwali się swoimi osiągnięciami oraz pozytywnymi zmianami na świecie. Właściciel Microsoft zachwala zmiany jakie zaszły w wyniku pandemii. Wskazuje tu na powstanie międzynarodowych zespołów medycznych oraz impuls innowacyjny jaki dała pandemia.

Gates odnosi się także do swojego ulubionego tematu czyli zmian klimatycznych. Mimo globalnego kryzysu ekonomicznego, Gates zachwala politykę klimatyczną mającą na celu eliminację węgla i wprowadzenie horrendalnych opłat za emisję CO2.

Biznesmen nie wspomina o oczywistych danych, że najwięksi emitenci dwutlenku węgla tacy jak Chiny, Rosja czy Indie nie ponoszą kosztów „zmian klimatycznych” a opłaty emisyjne rujnują gospodarki krajów Europy.

Gates wspomina także o swoich planach na przyszłość. Wychodząc z założenia, że zmiany jakie zaszły w roku 2021 są dobrym fundamentem do budowy przyszłości ludzkości.

Bill Gates zdradza dalszy scenariusz pandemii. Kluczowy rok 2022

Źródło: twitter.com

fot. arch.

Facebook Comments