CiekawostkiFinanse & bussines

Bill Gates zdradził sekret swojej kariery

Miliarder i kontrowersyjny biznesmen, Bill Gates zdradził sekret swoich sukcesów. Według niego kluczem do kariery są poszukiwania nowych rozwiązań oraz edukacja.

Na jednym z paneli dyskusyjnych Bill Gates zdradził sekret swoich sukcesów. Według niego kluczem do kariery jest szukanie nowych rozwiązań i odpowiedzi na postawione pytania.

Prawie wszystko, co osiągnąłem, przyszło do mnie, gdy szukałem innych, którzy wiedzieli więcej. Ludzie chcą ci pomóc. Najważniejsze to nie bać się pytać! Możesz skończyć ze szkołą. Ale możesz (i powinieneś) postrzegać resztę swojego życia jako edukację – stwierdził Gates.

Miliarder udzielił też rad dla osób marzących o sukcesach i karierze.

Pierwszym krokiem do nauczenia się czegoś nowego jest zaakceptowanie tego, czego nie wiesz, zamiast skupiania się na tym, co wiesz. W pewnym momencie kariery znajdziesz się w obliczu problemu, którego nie będziesz mógł rozwiązać samodzielnie. Kiedy tak się stanie, nie panikuj, tylko przemyśl wszystko jeszcze raz. A potem znajdź mądrych ludzi, od których możesz się uczyć – powiedział Bill Gates.

Sztuczne mięso nie do odróżnienia. Rusza masowa produkcja

źródło; pp

fot. arch. GD

Facebook Comments