Użycie broni atomowej przez Putina przesądzone?!

Klęska zbrodniczej inwazji na Ukrainę może zmusić Putina do użycia broni atomowej. Takie rozwiązanie sugerują przedstawiciele CIA.

r e k l a m a

Inwazja na Ukrainie, podobnie jak II wojna czeczeńska miały dać Putinowi sukces i uwielbienie narodu. Zbrodnicza napaść przerodziła się jednak w długotrwały konflikt, który upokorzył Rosjan w oczach opinii międzynarodowej. Dawne imperium okazało się kolosem na glinianych nogach.

Taka sytuacja pozostawia w rękach Putina ostanie narzędzie ratowania sytuacji czyli użycie broni atomowej. Fakt ten potwierdza Robert Bear – były pracownik CIA.

Myślę, że szanse na deeskalację są bliskie zeru. Po prostu nie może oddać tak dużo terytorium i być postrzegany jako przegrany i pozostać przywódcą Rosji. (…) Nie wiem, jak dobrze są zorientowani, ale ta groźba – a początkowo była to groźba – wraz z rosnącymi kłopotami zwiększa prawdopodobieństwo, że użyje broni jądrowej – podkreślił agent CIA.

Rosja przygotowuje świat na takie rozwiązanie. Podobnie jak przed napaścią na Ukrainę – prawie rok trwało testowanie opinii międzynarodowej. Tak teraz każdy głos na temat użycia broni atomowej zbliża Rosję do tego nieuniknionego kroku który może przynieść światu zagładę w nowej wojnie światowej.

Lwów pierwszym celem atomowym Putina! Atak ma przestraszyć Polaków

Źródło: interia/pp

fot. ilust.

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *