112WIDEO

Brutalny agresor atakował kobiety. Działał w tramwajach i centrach handlowych [WIDEO]

Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 25-latek, który bez powodu atakował przypadkowe kobiety. Sprawca uderzał pokrzywdzone w twarz, głowę oraz inne części ciała, po czym oddalał się z miejsca. Mężczyźnie udowodniono do tej pory 9 tego typu przestępstw.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław Fabryczna w wyniku prowadzonych intensywnych działań operacyjnych zatrzymali 15 maja br. mężczyznę podejrzanego o napaści, do jakich dochodziło w ostatnim czasie m.in. w środkach komunikacji miejskiej we Wrocławiu.

Jak ustalili funkcjonariusze 25-latek bez powodu atakował przypadkowe kobiety (w tym także małoletnią) uderzając je w twarz, głowę oraz inne części ciała. Policjanci udowodnili do tej pory podejrzanemu 9 tego typu przestępstw w okresie od grudnia 2022 roku do 12 maja 2023 roku. Sprawca działał m.in. w tramwajach i galeriach handlowych na terenie Wrocławia.

Sąd na podstawie zgromadzonych materiałów i dowodów wydał już postanowienie wobec podejrzanego o tymczasowym areszcie na 3 miesiące.

źródło: policja.pl

fot. ilust. wideo: policja.pl

 

Facebook Comments