112AktualnościCelebryciPolityka

Nowe fakty w sprawie wizyty CBA u Bońka

Podczas wizyty agentów Centralnego Biura Antykorupcyjnego w siedzibie PZPN nie zaglądano do gabinetu prezesa. Jak wynika z ustaleń naszych dziennikarzy może jednak chodzić o samego prezesa i politykę.

Dowiesz się więcej w artykule Agenci w bydgoskiej firmie brata prezesa Bońka o czym informowaliśmy na łamach Portal-polski.

Z nieoficjalnych ustaleń w tle sprawy Bońka i PZPN znajduje się wielka polityka. Afera melioracyjna której wizyta agentów CBA w PZPN ma być przyczyną to tylko część prawdy.

Podczas swej wizyty w PZPN funkcjonariusze przez dwa dni przeszukiwali dokumentację. Zgrywali także dane z serwerów PZPN oraz zatrzymali do ekspertyz kilka urządzeń.

Z oficjalnego komunikatu Prokuratury Krajowej wynika, że przeszukanie CBA w siedzibie PZPN ma związek z tzw. aferą melioracyjną.

Trudno jednak doszukać się związków PZPN z wałami przeciwpowodziowymi. Znane są jednak powiązania polityczne prezesa Bońka który już od 8 lat piastuje swój urząd i ma wstęp na salony polityczne. Obecna władza może mieć problem z prezesem którego pozycja jest silna i oparta w układach międzynarodowych. Flirt Bońka z poprzednimi władzami także może mu nie pomóc w dobie zbierających się czarnych chmur nad jego głową.

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *