Cejrowski szokuje! Zapowiada III wojnę światową

Wojciech Cejrowski, podróżnik i celebryta nie daje o sobie zapomnieć. W najnowszym wywiadzie stwierdził, że stoimy na progu III wojny światowej!

Wojciech Cejrowski w najnowszym wywiadzie jaki wyemitowało Radio Wnet wypowiedział się na temat swoich poglądów na najnowsze wydarzenia. Według celebryty, świat stoi u progu III wojny światowej.

III wojna światowa? Żyjemy nią odkąd zakończyła się II i miała przeróżne okresy – okres zimnej wojny był, kiedy wszyscy oczekiwali, że lada chwila wybuchnie konflikt nuklearny, a teraz mamy III wojnę światową, która się rozpoczęła, tylko jeszcze daty nie znamy. – stwierdza Cejrowski.

Podróżnik jasno wskazał kluczowych graczy w toczącej się rozgrywce.

To jest wojna Chin o panowanie nad światem i Chiny dopuszczają coś takiego, że część rozgardiaszu będzie za nich – za Chiny – wykonywał np. Putin albo Białoruś albo jakieś inne kraje w Afryce, ktoś będzie bałaganił. Część bałaganu wykona ONZ. Chiny dopuszczają coś takiego, potem się zajmą przejmowaniem całej reszty świata, a na razie muszą pokonać przeciwnika, którym są Stany Zjednoczone i oni tam mają datę wyznaczoną hegemonii swojej – dodaje podróżnik.

Jeszcze ciekawsze są słowa Cejrowskiego na tema Polski w globalnym konflikcie.

O Polskę nie będzie walczył nikt. To się trzeba pożegnać z tym, że NATO istniało. Owszem, kiedyś istniało, kiedy tam byli ci członkowie ze starej Unii – tak to nazwijmy. To była jeszcze taka rozgrywka z upadłym Związkiem Sowieckim, że to my wam teraz pokażemy, symbolicznie wam pokażemy, że przyjmujemy nowych . -zaznaczył Cejrowski.

Źródło:Radio Wnet

fot. arch.

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.