PolitykaUkraina

Cejrowski ostro o sojusz Rosji i Niemiec oraz roli USA w wojnie na Ukrainie

Wojciech Cejrowski, dziennikarz i podróżnik znany jest z bezkompromisowych wypowiedzi. Na antenie Radia WNET wypowiedział się na temat dwuznacznej roli Niemiec w wojnie na Ukrainie.

r e k l a m a

Wojciech Cejrowski, znany podróżnik, dziennikarz i celebryta wypowiedział się na temat roli Niemiec w wojnie na Ukrainie.

Wojciech Cejrowski kolejny raz zaskakuje swoją opinią na temat wojny na Ukrainie. Zdaniem podróżnika i komentatora politycznego w konflikcie blisko współpracują ze sobą Rosjanie i Niemcy.

Oni współpracują do dziś. To, że Niemcy wysyłają na Ukrainę zepsute haubice, to właśnie jest współpraca. Te chwilowo zepsute rury na dnie Bałtyku, to jest współpraca – stwierdził Cejrowski.

r e k l a m a

Po słowach dotyczących współpracy Niemiec i Rosji, Cejrowski skomentował także temat negocjacji pokojowych na Ukrainie.

W kwietniu był już wynegocjowany pokój – Putin zadeklarował, że wycofa się z całej Ukrainy w zamian za kolejną obietnicę, że Ukraina nie będzie w NATO i nie będzie mieć broni atomowej. Zełeński siedział przy stole i zgodził się na tą obietnicę. I wtedy przyszedł rozkaz z Ameryki, że nie może się zgodzić na warunki pokoju – podkreślił.

Źródło: Radio WNET/pp

fot. arch. GD

r e k l a m a
Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *