22-latek chciał odebrać sobie życie. Dramatyczna akcja na moście

Do interwencji pełnej grozy doszło na wiadukcie kolejowym w Nowej Soli. Zdesperowany 22-letni mężczyzna stał za barierkami i groził popełnieniem samobójstwa. Na szczęście dzięki natychmiastowej reakcji policjantów nie doszło tragedii.

r e k l a m a

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli po raz kolejny udowodnili, że hasło „Pomagamy i chronimy” obowiązuje w każdej chwili i w każdej sytuacji. 30 października bieżącego roku około godziny 20.00 mundurowi zostali poinformowani o możliwej próbie samobójczej mężczyzny, który wychyla się z wiaduktu kolejowego na terenie miasta.

Oficer dyżurny tutejszej jednostki wysłał na miejsce zdarzenia patrol prewencji. Ten zastał 22-latka stojącego za barierkami wiaduktu. Decyzje policjantów musiały być szybkie i bezbłędne. Ich błyskawiczna reakcja spowodowała, że młodzieniec, który zapowiadał chęć odebrania sobie życia jest już pod opieką lekarzy i jego życiu nic już nie zagraża. Godna pochwalenia jest również postawa osoby, której nie był obojętny los człowieka i wezwała odpowiednie służby.

źródło: policja.pl

fot. ilust.arch.

r e k l a m a
Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *