Chińczycy chcą kupić Stalina. Dają 3 miliony dolarów!

Chińscy komuniści zaproponowali 3 miliony dolarów za DNA Józefa Stalina. Sklonowanie jednego z największych zbrodniarzy w dziejach ludzkości ma nastąpić po przekazaniu materiału genetycznego!

Chińscy komuniści oficjalnie zwrócili się do Selimowa Bensaadowa, prawnuka Józefa Stalina z propozycją zakupu materiału genetycznego zbrodniarza. Z propozycją do rodziny Stalina zwrócił się Daniel Fang, były prokurator z Hongkongu a obecnie czołowy działacz Komunistycznej Partii Chin.

Jak poinformował, w celu uzyskania DNA dyktatora ZSRR komunistyczni miliarderzy są gotowi zapłacić za ekshumację szczątków wodza, jego pochówek, koszty testu DNA, a za samą próbkę zamierzają dać kolejne 3 miliony dolarów.

Chiny są światowym liderem w klonowaniu. W komunistycznym państwie istnieją fabryki klonujące masowo organizmy zwierzęce. Władze Chin nie przyznają się do klonowania ludzi, jednak eksperymenty takie są tam prowadzone i z dużą dozą prawdopodobieństwa są skuteczne.

Aby uzyskać ten materiał biologiczny, wymagana jest procedura ekshumacji Stalina, którego ciało jest pochowane przy murze Kremla. Władze oficjalne nie wyraziły na razie zgody na ekshumację.

Źródło: PP

fot. arch.

Facebook Comments