AktualnościCiekawostkiMotoryzacja

Motocyklista zginął w wypadku, przyczyna COVID-19! Są dowody manipulacji!

Niedawno doszło do śmiertelnego wypadku motocyklisty. Tragiczne wydarzenie stało się jednak przyczyną niecodziennego odkrycia. W dokumentacji medycznej jako przyczynę śmierci podano COVID-19!

W letni dzień doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Poniósł on śmierć na miejscu w wyniku obrażeń. Tragiczna sytuacja jest codziennością na drogach. Jednak ta śmierć według dokumentacji medycznej była wynikiem COVID-19. Rzecz działa się w USA na Florydzie gdzie w tym czasie notowano rekordowe zachorowania.

Dyskutowaliśmy lub próbowaliśmy dyskutować ze stanem. Nie z powodu liczb. Mam na myśli 100. Nie ma znaczenia, czy to 99, ale fakt, że osoba nie umarła z powodu Covid- 19, zginął w wypadku – powiedział dr Raul Pino, pracownik służby zdrowia Departamentu Zdrowia na Florydzie o hrabstwie Orange. Dodał, że “faktycznie można by argumentować, że to mógł być Covid-19, który wywołał wypadek”.

Przy okazji Departament Zdrowia ujawnił jak łatwo można trafić na listę ofiar COVID. Wystarczy domniemanie.

COVID-19 jest wymieniony jako bezpośrednia lub podstawowa przyczyna śmierci lub wymieniony jako jeden z istotnych warunków przyczyniających się do śmierci. Lub, jeśli istnieje potwierdzone zakażenie Cocid-19 w teście laboratoryjnym, a przyczyna śmierci nie spełnia kryteriów wykluczenia, takich jak uraz, samobójstwo, zabójstwo, przedawkowanie, wypadek motocyklowy itp. – napisano.

Stawia to pod znakiem zapytania tak statystyki zachorowań jak i liczbę ofiar zarazy która rozprzestrzenia się najlepiej w statystykach.

Na podstawie: newsweek.com

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *