Doda obnaża hipokryzję w sprawie Ukrainy. Padły mocne słowa

Dorota Rabczewska znana jest z bezpośrednich i bezkompromisowych wypowiedzi. Tym razem celebrytka wypowiedziała się na temat hipokryzji w sprawie sytuacji na Ukrainie.

Dorota Rabczewska znana jako Doda odniosła się do sytuacji na Ukrainie. Hipokryzję i zakłamanie obnażyła na przykładzie zbliżającego się konkursu Eurowizji.

Wszystkie rządy państw solidarnie łkają nad losem Ukrainy i nagle te same państwa zapraszają do świętowania i udawania, że wszystko jest zaj*****ie. Po pierwsze, jest to szczyt hipokryzji, ale do tego już jestem w show-biznesie przyzwyczajona. Po drugie, tak jak widzicie u bukmacherów, jest to niesprawiedliwe w stosunku do innych artystów. Wiadomo, że wygra Ukraina i to niekoniecznie dlatego, że ma fajną piosenkę czy utalentowanego reprezentanta. Tylko dlatego, że głupio nie dać dziesiątki. – stwierdziła Doda.

Tutaj się bawimy, tutaj świętujemy, ale jednak pamiętamy o tym, co się dzieje w Ukrainie, więc damy dziesiątkę. Jak mają się czuć inni artyści, inni uczestnicy? – pyta celebrytka.

Internauci są podzieleni w ocenie wypowiedzi artystki. Część osób komentujących popiera zdanie Rabczewskiej wskazując inne przykłady dwulicowości w podejściu do wojny na Ukrainie. Inni internauci wyrażają oburzenie, popierając przyznanie Ukrainie „10” za wojnę zamiast za walory artystyczne ich reprezentantów na konkurs Eurowizji.

Źródło: pp

fot.arch.

Facebook Comments