E-papierosy zbierają śmiertelne żniwo wśród młodzieży!
Już kilkunastu nastolatków z Holandii trafiło do szpitala z powodu palenia e-papierosów. Problemy zdrowotne związane z tym nałogiem dotyczą w Europie kilkunastu tysięcy młodych ludzi!
Co najmniej 14 nastolatków w Holandii trafiło w tym roku do szpitali z powodu palenia e-papierosów. Lekarze szacują, że kilka tysięcy młodych osób może mieć problemy ze zdrowiem wywołane tym nałogiem.
Dane z Holandii dotyczą osób w wieku 12-17 lat. W skali Europy problem en może dotyczyć kilkunastu tysięcy młodych osób.
Także w Polsce moda na e-papierosy dotyczy wielu nastolatków. Rodzicie często ignorują ten problem.
Jak się okazuje e-papierosy mogą być znacznie bardziej szkodliwe dla zdrowia niż tradycyjne papierosy.
Źródło: pp
fot. ilust.
Facebook Comments

