AktualnościPolitykaWIDEO

Szokujące fakty w sprawie zamachu na premiera Słowacji! Ukraiński trop? Zobacz nagranie [WIDEO]

Zamach na premiera Słowacji Roberta Fico zaszokował Europę. Do sieci trafiło nagranie sugerujące udział ochrony premiera w zamachu. Wielu komentatorów sugeruje udział Ukraińców w zamachu na polityka.

Do sieci trafiło dramatyczne nagranie z chwili zamachu na premiera Słowacji Roberta Fico. Widać na nim opóźnioną reakcję ochrony, która obezwładniła napstnika dopiero gdy oddał on serię strzałów.

Także zachowanie ochrony po zamachu budzi wiele wątpliwości. Premier Fico mimo groźnych ram nie został ewakuowany od razu a za kierownicą limuzyny, do której go odprowadzono nie było kierowcy.

Komentatorzy sugerują udział Ukraińskich służb w zamachu. Premier Fico był jednym z dwóch polityków europejskich sprzeciwiających się pomocy dla wojskowej dla Ukrainy. Szczególnie niewygodny dla służb z Kijowa stał się on gdy ujawnił plan prezydenta Francji o wysłaniu wojsk Europy na wojnę na Ukrainę.

Fico jest jednym z głównych przeciwników wciągania do wojny państw Europy oraz NATO. Jawnie zapowiedział on sprzeciw akcesji Ukrainy do NATO.

Źródło: pp

wideo: x/ foto tamże

Facebook Comments