Po walkach karłów i dzieci gala MMA bezdomnych alkoholików!

Kompromitacja glii MMA firmowanej przez pewien czas przez Antka Królikowskiego była ogłoszona skandalem roku. Niestety wciąż są osoby które chcą zarobić na przemocy i wykorzystywaniu osób nieporadnych społecznie. Najnowszy pomoc to gala bezdomnych alkoholików którą ma odbyć się w Niemczech z udziałem polskich bezdomnych!

r e k l a m a

Moda na łatwe pieniądze pozyskane na najniższych instynktach kwitnie. Po gali firmowanej przez pewien czas przez Antoniego Królikowskiego która zakończyła się skandalem kolejne osoby szukają zysku na bezrozumnej przemocy.

Polak zamieszkujący w Niemczech tytułujący się mianem „prezesa” stworzył kanał w serwisie YouTube kanał na którym transmituje życie bezdomnych rodaków oparte na spożyciu alkoholu i przemocy.

Po pozyskaniu na swoje transmisje znanego białostockiego youtubera Wojciecha Suchodolskiego postanowił skopiować on kolejny pomysł znany z mediów społecznościowych.

Nielegalna gala MMA w której mają się odbyć walki bezdomnych alkoholików ma odbyć się 1 czerwca b.r. na terenie Niemiec. Przedsięwzięcie niezgodne z prawem Polskim i Niemieckim oparte na pozyskaniu dochodów z wykorzystywania osób nieporadnych społecznie narażając je na uszczerbek na zdrowi jest już zgłoszone do organów ścigania.

Mimo to wciąż pojawiają się w sieci osoby chcące dla zysków wykorzystywać osoby w ciężkiej sytuacji życiowej.

Stworzyli galę MMA dzieci! Nielegalna impreza rozbita przez policję

Źródło: pp/yt

fot. ilust.

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *