Bill Gates przewiduje pandemię po pandemii. Receptą mają być kolejne szczepienia

Bill Gates którego rola w obecnej pandemii COVID jest przez wielu określana jako sprawcza, przewiduje kolejne globalne zagrożenia. Receptą na kolejny globalny kryzys maja być szczepienia.

Bill Gates regularnie wypowiada się na temat pandemii. Już na początku wystąpienia COVID-19 zauważono, że miliarder dużo wcześniej przygotowywał się na tego typu zagrożenie sugerując je w wielu wywiadach.

Tym razem Gates stwierdził, że po nieuchronnym uznaniu COVID za grypę sezonową, świat czeka kolejne zagrożenie. Według miliardera nowe pandemie wywołane przez patogeny będą regularnie atakować ludzkość.

Bill Gates szokuje! COVID to tylko wstępem do globalnego kataklizmu

Remedium na kolejne pandemie maja być masowe i regularne szczepienia. Miliarder pokreślił, że do pokonania kolejnych wirusów potrzebne jest umasowienie szczepień. Szczepionki powinny być dostępne dla ogółu ludzkości a rządu powinny się skupić na ich masowej dystrybucji wśród obywateli.

Gates stwierdził też, że nowy wirus najbardziej z początku zaatakuje kraje afrykańskie i tam należy kierować większe ilości szczepionek.

Bill Gates znów szokuje. „Covidowy prorok” zachwala omikron i szczepienia!

Źródło: TT/PP

fot. arch.

Facebook Comments