112

52-latek grasował pod szkołą. Pokazywał dzieciom pornografię!

Działania łódzkich policjantów zaowocowały zatrzymaniem mężczyzny prezentującego dzieciom treści seksualne. 52-latek znajdując się w swoim samochodzie wołał dzieci wychodzące ze szkoły podstawowej i pokazywał im nagie zdjęcia dorosłych osób.

25 marca 2022 roku na VIII Komisariat Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi wpłynęło zawiadomienie od dyrektora jednej ze szkół podstawowych w dzielnicy Górna. Z przekazanej informacji wynikało, że przed jego placówką od jakiegoś czasu pojawia się mężczyzna, który na swoim telefonie komórkowym pokazuje uczennicom nagie zdjęcia kobiet.

Policjanci potraktowali zgłoszenie bardzo poważnie. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze dotarli do osób, które były świadkami opisywanych sytuacji. Wnikliwa analiza uzyskanego materiału dowodowego pozwoliła na bardzo szybkie wytypowanie podejrzanego. Okazał się nim być 52-letni mężczyzna notowany w przeszłości za przestępstwa o charakterze pedofilskim. Trzy dni po zgłoszeniu sprawy podejrzany mężczyzna zatrzymany został przez stróżów prawa w swoim mieszkaniu w dzielnicy Widzew. 52-latek przyznał się, że pokazywanie nagich zdjęć dzieciom sprawiało mu przyjemność.

Po otrzymaniu zarzutu dotyczącego prezentowania małoletnim czynności seksualnych, decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące. Mężczyźnie grozi teraz nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: policja.pl

fot.: archiwum

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *