112

Urządził domownikom piekło. Groził bliskim oblaniem kwasem!

Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali 62-latka podejrzanego o kierowanie gróźb rodzinie. Mężczyzna wielokrotnie mówił do swoich bliskich, że ich zabije albo poleje kwasem i wywiezie do lasu. W przeszłości był karany za znęcanie się nad rodziną. Współpraca organów ścigania zakończyła się przedstawieniem mu zarzutów. Sąd zastosował wobec podejrzanego tymczasowe aresztowanie na trzy miesiące.

Współpraca śródmiejskich policjantów z Prokuraturą Rejonową Warszawa Śródmieście-Północ zakończyła się przedstawieniem zarzutów 62-latkowi. Mężczyzna wielokrotnie groził członkom swojej rodziny pozbawieniem życia, oblaniem kwasem i wywiezieniem do lasu.

Na początkowym etapie policjanci ze śródmiejskiego Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu przyjęli zawiadomienie od osób pokrzywdzonych. Zabezpieczyli bogaty materiał dowodowy w tej sprawie. W wyniku wszystkich czynności zatrzymany został 62-letni mężczyzna. W przeszłości był karany za znęcanie się nad rodziną.

Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: policja.pl

fot. ilust.

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *