CelebryciKulturaMuzyka

Grzegorz Markowski przestał pokazywać się publicznie. Ujawniono co się z nim dzieje

Grzegorz Markowski, gwiazda polskiej sceny muzycznej od jakiegoś czasu zaprzestał pokazywać się publicznie. Odmówił także współpracy z zespołem Perfect. Córka artysty ujawniła co się dzieje z jej ojcem.

Grzegorz Markowski ostatni utwór nagrał w roku 2022. Końcówka kariery 70-latka to promocja twórczości jego córki Patrycji.

Zły stan zdrowia spowodował także zakończenie współpracy Markowskiego z legendarnym zespołem Perfect.

Markowski już dwa lata temu ogłosił zakończenie kariery publikując wzruszający komunikat.

Z ciężkim sercem chcę was teraz przeprosić, ale nie mogę udawać, że nic się nie zmieniło i że jestem w stanie zagrać z zespołem dla was tak, jak grałem przez lata. Nie mogę zagrać koncertów, które wiem, że nie będą nawet w połowie takie jak kiedyś. Jest to dla mnie bardzo trudna decyzja – artysta ogłosił ponad dwa lata temu.

Mimo wycofania się z życia publicznego sława Grzegorza Markowskiego wciąż jest wykorzystywana przez jego córkę. Niedawno opublikowała ona w mediach społecznościowych zdjęcie ojca.

Fani zaskoczeni są znakomitym wyglądem Grzegorza Makowskiego. Mimo to konsekwentnie nie pokazuje się on publicznie i nie nagrywa nowych utworów co świadczy o poważnych problemach zdrowotnych artysty.

Źródło: pp

fot. inst.

Facebook Comments