Homoseksualne wybryki na planie serialu Netflixa!

Sąd wydał ostateczny wyrok w sprawie o molestowanie seksualne na planie serialu „House of Cards”. Producenci serialu otrzymają 31 milionów dolarów a znanego aktora czekają dalsze procesy cywilne.

r e k l a m a

Kevin Spacey był jedną z czołowych gwiazd serialu Netfilx „House of Cards”. Mimo wcześniejszych zarzutów związanych z jego seksualnymi wybrykami, producenci dali mu szansę zagrania jednej z głównych ról.

Niestety na planie serialu doszło do licznych skandalicznych zachowań aktora. Molestował on młodych członków ekipy pracujących przy realizacji zdjęć.

Z powodu tych wybryków sam serial został skrócony a jego ostatni sezon musiał mieć zmieniony scenariusz. To właśnie stało się powodem orzeczenia sądu, że Spacey ma zapłacić MRC (producentowi filmu) odszkodowanie w wysokości 31 milionów dolarów. Aktor utracił także prawa do wynagrodzenia za całość swojego kontraktu.

MCR wypuściło także film dokumentalny gdzie wskazano jak przez całą swoją karierę Spacey dopuszczał się niewłaściwych zachowań seksualnych.

Systematycznie żerował, molestował seksualnie i obmacywał młodych mężczyzn, z którymi pracował przez całą swoją karierę w projektach filmowych, telewizyjnych i teatralnych – opisuje sprawę producent serialu.

Spaceya czekają teraz procesy cywilne z poszczególnymi ofiarami jego homoseksualnych napaści seksualnych. Jest to prawdopodobnie koniec kariery aktora za którym od lat ciągnęła się fama o jego wybrykach seksualnych.

Źródło: Guardian /pp

fot.yt

r e k l a m a
Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *