Horoskop na rok 2022. Wszystkie znaki zodiaku

Rok 2022 może przynieść wiele zmian. Aby dobrze się na nie przygotować warto sprawdzić specjalny roczny horoskop przygotowany przez znanego astrologa.

Znany astrolog i jasnowidz Jan Benedykt Kościelny opracował specjalny roczny horoskop według znaków zodiaku.

 • Wodnik (20.01–18.02)

  Dla obchodzących urodziny na przełomie stycznia i maja, kluczowe będą miesiące wiosenne. Marzec może przynieść istotne zmiany zawodowe w życiu wodników. Rok 2022 może przynieść wyjaśnienie wielu spraw które były problematyczne w poprzednim roku. Wodnik musi zwrócić uwagę na czerwiec. Miesiąc ten może być kluczowy dla decyzji które zaważą na przyszłości wodników i ich rodzin.

 • Ryby (19.02–20.03)

  Dla ryb rok 2022 będzie czasem emocji. W życiu rodzinnym i zawodowym szykują się liczne zmiany. Prawidłowe decyzje mogą pomóc w przezwyciężaniu trudności. Ryby nie powinny bać się zmian, wiele z nich może być bardzo korzystnych. Kluczowe dla ryb miesiące to listopad i grudzień. Wiele spraw w tych miesiącach znajdzie swój epilog.

 • Baran (21.03–19.04)

  Dla baranów rok 2022 powinien być czasem stabilizacji. Poprawie ulegną sprawy który nurtowały barany w roku 2021. Barany nie powinny podejmować pochopnych decyzji, mogą one mieć negatywny wpływ na ich życie rodzinne i zawodowe. Kluczowe będą dla nich miesiące letnie, zwłaszcza lipiec i sierpień kiedy to barany muszą uważać na nowo-poznanych ludzi i ich propozycje. Bardzo szczęśliwym miesiącem dla baranów ma być maj.

 • Byk (20.04–20.05)

  Byki których urodziny przypadają na przełomie kwietnia i mają stają przed trudnym rokiem. Jednak prawidłowe decyzje i ostrożność mogą przeprowadzić ich przez ten rok bezpiecznie i spokojnie. Ważne jest skupienie się na sprawach rodzinnych nawet kosztem pracy zawodowej. Szczególnie istotnym miesiącem dla byków będzie październik 2022 roku.

 • Bliźnięta (21.05–20.06)

  Dla bliźniąt rok 2022 zapowiada się wspaniale. Osoby urodzone pod tym znakiem czeka wiele zmian które mogą przynieść radość i szczęście. Prawidłowe decyzje i odwaga mogą przynieść dla bliźniąt powodzenie finansowe i szczęście rodzinne. Kluczowy będzie tu będzie początek roku. Wszelkie sprawy i inwestycje rozpoczęte na początku roku powinny przynieść dobre owoce w okolicach listopada 2022 roku.

 • Rak (21.06–22.07)

  Raki czekają nieoczekiwane zmiany. Rok 2022 będzie dla nich pełen wyzwań i trudnych decyzji. Raki muszą szczególnie uważać w miesiącu czerwcu, nie powinny wtedy podejmować istotnych decyzji i wprowadzać zmian. Szczęśliwy dla raków ma być wrzesień 2022 roku, wszelkie decyzje i zmiany podjęte we wrześniu powinny przynieść pożądane owoce.

 • Lew (23.07–22.08)

  Przed lwami rok zmian. Życie rodzinne i zawodowe może nieoczekiwanie zmienić się. Lwy muszą szczególnie zwrócić uwagę na sprawy finansowe, od nich zależeć będzie ich stabilność i bezpieczne przejście przez czas zmian. Szczególnie groźny dla lwów może być dzień 11 maja. Dane astrologiczne wskazują, że w okolicach tego dnia lwy będą narażone na niebezpieczne sytuacje i trudne decyzje. Szczęśliwy dla lwów ma być natomiast sierpień i marzec roku 2022.

 • Panna (23.08–22.09)

  Dla Panien rok 2022 przedstawia się fantastycznie. Panny mają najkorzystniejszy układ astrologiczny od 172 lat! Może być to rok przełomów i sukcesów. Panny nie powinny bać się podejmować ryzyka i zmian. Cały rok dla panien przebiega pod „szczęśliwą gwiazdą”.

 • Waga (23.09–22.10)

  Wagi stają przed trudnym rokiem. Dla wag rok 2022 niesie ze sobą wiele niebezpieczeństw. Wagi nie powinny podejmować pochopnych decyzji i zwłaszcza na początku roku powinny unikać zmian. W życiu rodzinnym szczególnie trudny może być miesiąc luty a zawodowym kwiecień i maj. Spokojna kalkulacja i unikanie gwałtownych zmian mogą ustrzec wagi przed problemami w roku 2022.

 • Skorpion (23.10–21.11)

  Dla skorpionów rok 2022 to istna huśtawka. Miesiące szczęśliwe przeplatają się z trudnymi i niebezpiecznymi. Liczne pokusy i okazje mogą wprowadzić do życia skorpionów zamieszanie które może mieć negatywny wpływ na ich życie zawodowe i rodzinne. W tym roku skorpiony powinny unikać zmian i podejmowania pochopnych decyzji. Szczęśliwe miesiące dla skorpionów to: styczeń, kwiecień, październik i listopad a trudne to: luty, czerwiec, lipiec i grudzień.

 • Strzelec (22.11–21.12)

  Dla strzelców to będzie bardzo dobry rok. Pasmo sukcesów zawodowych rozpoczyna się już od stycznia i może potrwać do końca miesięcy letnich. Szczególnie sprawy finansowe mają być dla strzelców pomyślne w roku 2022. Strzelce powinni zwrócić uwagę na nadchodzące szanse i propozycje. Dobre decyzje i odwaga mogą przynieść dla strzelców wiele radości i sukcesów w roku 2022.

 • Koziorożec (22.12–19.01

  Osoby urodzone na przełomie grudnia i stycznia będą w roku 2022 stawały przed częstymi wyzwaniami. Trudne decyzje i wybory mogą mieć kluczowe znaczenie dla ich życia rodzinnego i zawodowego. Szczególnie koziorożce muszą zwrócić uwagę na miesiąc marzec. Osoby poznane w tym miesiącu mogą mieć negatywny wpływ na ich życie. Szczęśliwym miesiącem dla koziorożców ma być wrzesień 2022.

Jan Benedykt Kościelny

fot. ilust.

Facebook Comments