CiekawostkiHobby

Horoskop na rok 2022. Wszystkie znaki zodiaku

Rok 2022 może przynieść wiele zmian. Aby dobrze się na nie przygotować warto sprawdzić specjalny roczny horoskop przygotowany przez znanego astrologa.

Znany astrolog i jasnowidz Jan Benedykt Kościelny opracował specjalny roczny horoskop według znaków zodiaku.

 • Wodnik (20.01–18.02)

  Dla obchodzących urodziny na przełomie stycznia i maja, kluczowe będą miesiące wiosenne. Marzec może przynieść istotne zmiany zawodowe w życiu wodników. Rok 2022 może przynieść wyjaśnienie wielu spraw które były problematyczne w poprzednim roku. Wodnik musi zwrócić uwagę na czerwiec. Miesiąc ten może być kluczowy dla decyzji które zaważą na przyszłości wodników i ich rodzin.

 • Ryby (19.02–20.03)

  Dla ryb rok 2022 będzie czasem emocji. W życiu rodzinnym i zawodowym szykują się liczne zmiany. Prawidłowe decyzje mogą pomóc w przezwyciężaniu trudności. Ryby nie powinny bać się zmian, wiele z nich może być bardzo korzystnych. Kluczowe dla ryb miesiące to listopad i grudzień. Wiele spraw w tych miesiącach znajdzie swój epilog.

 • Baran (21.03–19.04)

  Dla baranów rok 2022 powinien być czasem stabilizacji. Poprawie ulegną sprawy który nurtowały barany w roku 2021. Barany nie powinny podejmować pochopnych decyzji, mogą one mieć negatywny wpływ na ich życie rodzinne i zawodowe. Kluczowe będą dla nich miesiące letnie, zwłaszcza lipiec i sierpień kiedy to barany muszą uważać na nowo-poznanych ludzi i ich propozycje. Bardzo szczęśliwym miesiącem dla baranów ma być maj.

 • Byk (20.04–20.05)

  Byki których urodziny przypadają na przełomie kwietnia i mają stają przed trudnym rokiem. Jednak prawidłowe decyzje i ostrożność mogą przeprowadzić ich przez ten rok bezpiecznie i spokojnie. Ważne jest skupienie się na sprawach rodzinnych nawet kosztem pracy zawodowej. Szczególnie istotnym miesiącem dla byków będzie październik 2022 roku.

 • Bliźnięta (21.05–20.06)

  Dla bliźniąt rok 2022 zapowiada się wspaniale. Osoby urodzone pod tym znakiem czeka wiele zmian które mogą przynieść radość i szczęście. Prawidłowe decyzje i odwaga mogą przynieść dla bliźniąt powodzenie finansowe i szczęście rodzinne. Kluczowy będzie tu będzie początek roku. Wszelkie sprawy i inwestycje rozpoczęte na początku roku powinny przynieść dobre owoce w okolicach listopada 2022 roku.

 • Rak (21.06–22.07)

  Raki czekają nieoczekiwane zmiany. Rok 2022 będzie dla nich pełen wyzwań i trudnych decyzji. Raki muszą szczególnie uważać w miesiącu czerwcu, nie powinny wtedy podejmować istotnych decyzji i wprowadzać zmian. Szczęśliwy dla raków ma być wrzesień 2022 roku, wszelkie decyzje i zmiany podjęte we wrześniu powinny przynieść pożądane owoce.

 • Lew (23.07–22.08)

  Przed lwami rok zmian. Życie rodzinne i zawodowe może nieoczekiwanie zmienić się. Lwy muszą szczególnie zwrócić uwagę na sprawy finansowe, od nich zależeć będzie ich stabilność i bezpieczne przejście przez czas zmian. Szczególnie groźny dla lwów może być dzień 11 maja. Dane astrologiczne wskazują, że w okolicach tego dnia lwy będą narażone na niebezpieczne sytuacje i trudne decyzje. Szczęśliwy dla lwów ma być natomiast sierpień i marzec roku 2022.

 • Panna (23.08–22.09)

  Dla Panien rok 2022 przedstawia się fantastycznie. Panny mają najkorzystniejszy układ astrologiczny od 172 lat! Może być to rok przełomów i sukcesów. Panny nie powinny bać się podejmować ryzyka i zmian. Cały rok dla panien przebiega pod „szczęśliwą gwiazdą”.

 • Waga (23.09–22.10)

  Wagi stają przed trudnym rokiem. Dla wag rok 2022 niesie ze sobą wiele niebezpieczeństw. Wagi nie powinny podejmować pochopnych decyzji i zwłaszcza na początku roku powinny unikać zmian. W życiu rodzinnym szczególnie trudny może być miesiąc luty a zawodowym kwiecień i maj. Spokojna kalkulacja i unikanie gwałtownych zmian mogą ustrzec wagi przed problemami w roku 2022.

 • Skorpion (23.10–21.11)

  Dla skorpionów rok 2022 to istna huśtawka. Miesiące szczęśliwe przeplatają się z trudnymi i niebezpiecznymi. Liczne pokusy i okazje mogą wprowadzić do życia skorpionów zamieszanie które może mieć negatywny wpływ na ich życie zawodowe i rodzinne. W tym roku skorpiony powinny unikać zmian i podejmowania pochopnych decyzji. Szczęśliwe miesiące dla skorpionów to: styczeń, kwiecień, październik i listopad a trudne to: luty, czerwiec, lipiec i grudzień.

 • Strzelec (22.11–21.12)

  Dla strzelców to będzie bardzo dobry rok. Pasmo sukcesów zawodowych rozpoczyna się już od stycznia i może potrwać do końca miesięcy letnich. Szczególnie sprawy finansowe mają być dla strzelców pomyślne w roku 2022. Strzelce powinni zwrócić uwagę na nadchodzące szanse i propozycje. Dobre decyzje i odwaga mogą przynieść dla strzelców wiele radości i sukcesów w roku 2022.

 • Koziorożec (22.12–19.01

  Osoby urodzone na przełomie grudnia i stycznia będą w roku 2022 stawały przed częstymi wyzwaniami. Trudne decyzje i wybory mogą mieć kluczowe znaczenie dla ich życia rodzinnego i zawodowego. Szczególnie koziorożce muszą zwrócić uwagę na miesiąc marzec. Osoby poznane w tym miesiącu mogą mieć negatywny wpływ na ich życie. Szczęśliwym miesiącem dla koziorożców ma być wrzesień 2022.

Jan Benedykt Kościelny

fot. ilust.

Facebook Comments