112

Horror 76-latki. Wnuk zatrzymany przez policję

Policjanci z jaworskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o znęcanie się fizycznie i psychicznie nad swoją babcią. 31-latek miał ją między innymi bić, poniżać i okradać z pieniędzy oraz biżuterii.

Koszmar 76-latki trwał od stycznia 2021 roku. Dorosły wnuk seniorki regularnie, będąc trzeźwym, jak i pod wpływem narkotyków, wywoływał awantury domowe, wulgarnie odnosił się do babci, niejednokrotnie bił ją oraz groził pozbawieniem życia. 31-latek dodatkowo systematycznie okradał seniorkę. W kwietniu 2022 r. ukradł jej złotą biżuterię, którą to następnie sprzedał przypadkowym osobom, zaś w styczniu bieżącego roku dwukrotnie, bez zgody i wiedzy swojej babci, zabrał jej kartę bankomatową i zapłacił nią za swoje zakupy. Luty przyniósł kolejną kradzież na szkodę seniorki, tym razem tysiąca złotych.

Na szczęście jaworscy funkcjonariusze dowiedzieli się o występkach wyrodnego wnuczka. Mężczyzna został zatrzymany przez jaworskich kryminalnych, a na podstawie zebranego materiału dowodowego usłyszał zarzuty znęcania się psychicznego i fizycznego nad babcią oraz kradzieży mienia na jej szkodę.

źródło: policja.pl

fot. ilust.

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *