112WIDEO

Horror na drodze! Piłą łańcuchową i siekierą chcieli wyjaśnić kolizję. Szokujące nagranie +18

Dwóch mężczyzn, z siekierą i piłą łańcuchową ruszyli na innego kierowcę. Powodem agresji była drobna kolizja podczas manewru wyprzedzania. Nagranie z tego zdarzenia trafiło do internetu…

r e k l a m a

W sobotę (02.12.2023 r.) późnym wieczorem policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Działdowie otrzymali zgłoszenie dotyczące uszkodzenia pojazdu marki Mitsubishi Pajero. Chwilę wcześniej kierujący tym autem, przejeżdżając przez miejscowość Gródki w gminie Płośnica, został wyprzedzony przez pojazd marki Mercedes Sprinter.

Podczas wyprzedzania kierujący tym pojazdem uszkodził lewe lusterko w mitsubishi i pojechał dalej, a następnie na wysokości miejscowości Pierławki w gminie Działdowo zjechał na pobocze i zatrzymał się.

Jadący za mercedesem kierowca mitsubishi również zatrzymał się, przekonany, że będzie mógł wyjaśnić tę kolizję drogową. Tego co wydarzyło się dalej, zupełnie się nie spodziewał…

Z mercedesa wysiadło dwóch mężczyzn: kierowca z siekierą w dłoni i pasażer, którzy trzymał w ręku i uruchomił piłę spalinową. Zaczęli zbliżać się do mitsubishi. Po chwili mężczyzna trzymający piłę skierował się na tył mitsubishi i łańcuchem piły uszkodził szybę i powłokę lakierniczą pojazdu.

Kierujący mitsubishi przestraszony irracjonalnym i niebezpiecznym zachowaniem mężczyzn odjechał z tego miejsca i zgłosił się do Komendy Powiatowej Policji w Działdowie, gdzie złożył zawiadomienie i przekazał policjantom nagranie z tego zdarzenia, które zdążył zarejestrować swoim telefonem.

reklama

Kryminalni z Działdowa i Lidzbarka zatrzymali obu mężczyzn. To 28- i 32-letni mieszkańcy gminy Lidzbark. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty stosowania gróźb karalnych zagrożonych karą do 3 lat pozbawienia wolności. Starszy z mężczyzn dodatkowo usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Prokurator Prokuratury Rejonowej w Działdowie zastosował wobec obu mężczyzn policyjny dozór i poręczenie majątkowe.

Źródło: policja.pl

fot. / wideo: tamże

r e k l a m a
Facebook Comments