112Aktualności

Horror w Kiełpinie! 14-latek mieszkał ze zmasakrowanymi zwłokami rodziców

Wychodzą na jaw szokujące fakty na temat śmierci małżeństwa w podwarszawskim Kiełpinie. Znalezione ciała były w stanie rozkładu i poszarpane przez psy. 14-letni syn martwego małżeństwa został zatrzymany w kinie!

Tragedia jaka została ujawniona w jednym z domów w Kiełpinie budzi liczne kontrowersje. Na jaw wychodzą kolejne szokujące fakty.

Okazuje się, że małżeństwo zmarło około 2 tygodni przed ujawnieniem ich zwłok. Mimo, że ich rodzice i dziadkowie ich syna mieszkają tuż obok, nikt nie zgłosił ich śmierci. Największe kontrowersje budzi jednak zachowanie ich 14-letniego syna.

Dziecko zostało zatrzymane w kinie. Chłopak podczas przesłuchania stwierdził, że nikogo nie poinformował o śmierci rodziców gdyż wystraszył się ich nagłej śmierci.

Śledczy w oczekiwaniu na wyniku sekcji zwłok przyjęli dwie wersje śmierci małżeństwa. Pierwsza z nich dotyczy morderstwa pary w co może być zamieszany ich 14-letni syn. Druga wersja zdarzeń to przedawkowanie leków lub innych substancji przez małżeństwo co mogło doprowadzić do zgonu obojga.

Prawdziwy przebieg zdarzeń ujawni sekcja zwłok oraz dalsze czynności śledcze. Syn pary został umieszczony w Izbie Dziecka.

Źródło: pp

fot.arch.

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *