HobbyNowe technologie

Jak zarabiać na Tik Tok`u?

Jak zarabiać na Tik Toku? Nie są do tego potrzebne żadne dodatkowe umiejętności. To bardzo prosty i intuicyjny sposób. Wystarczy przejść proces rejestracji w sieci afiliacyjnej, podać w wizytówce link do swojego profilu na Tik Toku i już można zacząć działać!

Najprostszy sposób to umieszczanie w swoich wpisach linków afiliacyjnych. Aby to zrobić należy zarejestrować się jako wydawca w jednej z sieci afiliacyjnych.

  • Rejestrujesz się jako wydawca
  • Dołączasz do jednego lub wielu programów partnerskich
  • Generujesz linki afiliacyjne do produktów, które chcesz polecać
  • Podpinasz link w BIO, dodajesz do opisu filmu lub wklejasz w wiadomości
  • Zarabiasz prowizję od każdego zakupu, dokonane przez użytkownika, który przejdzie do sklepu przez Twój link

>>>>LINK DO REJESTRACJI W SIECI AFILIACYJNEJ<<<

Jak zarabiać na Tik Toku – Darowizny na Tik Toku

Zarabiać na TikToku można także dzięki darowiznom. Darowizny są jedną z najczęstszych odpowiedzi na pytanie – jak zarabiać na TikToku. Jak to wygląda? Zacznijmy od funkcji Live Gifts. TikTok umożliwia twórcom przyjmowanie wirtualnych prezentów od fanów podczas prowadzenia transmisji na żywo. Żeby zarabiać w ten sposób, trzeba mieć aktywną funkcję LIVE Gifts. Wówczas podczas TikTokowego live’a widzowie mogą wysyłać „gifty” jako wyraz uznania za udostępnianą treść.

r e k l a m a

Oczywiście najpierw obserwujący musi kupić wirtualne monety, żeby kupić wirtualny prezent i wysłać go wybranemu twórcy podczas live’a. Po zakończeniu transmisji przekazane gifty znajdą się na koncie twórcy w postaci monet. Monety zamienia się na diamenty i dopiero wtedy można wypłacić je w formie gotówki. Na tej samej zasadzie działają również Video Gifts, czyli prezenty przesyłane twórcom w odniesieniu do konkretnego video na kanale, nie musi to być podczas transmisji live. WAŻNE: Jeśli chcesz zarabiać na giftach, musisz mieć minimum 1000 obserwujących.

100 monet = 1 dolar, 2 monety = 1 diament, 200 diamentów = 1 dolar

Trzecim sposobem przekazania datku twórcy jest funkcja Tip – swego rodzaju napiwek. Jeśli ktoś docenia treści od wybranego twórcy TikToka, może wysłać mu napiwek pieniężny na jego profilu. Twórca otrzyma 100% kwoty napiwku.

Ile można zarobić na Tik Toku?

Jak zarabiać na Tik toku wie na pewno królowa polskiego TikToka – Maria Jeleniewska (@jeleniewska) – ma niespełna 20 lat i ponad 13 milionów obserwatorów. Robert Lewandowski na tej platformie posiada trochę powyżej 5 milionów obserwujących. Raport Superbiz podaje, że gwiazda futbolu otrzymuje ponad 370 tysięcy złotych za udostępnienie filmiku promującego daną markę! Skala rozpoznawalności Roberta Lewandowskiego jest oczywiście ogromna i jest to tylko jedna z wielu platform, na której prowadzi działania reklamowe. O satysfakcjonujących zarobkach Marii Jeleniewskiej mogą świadczyć jej współprace z takimi markami jak: Wedel, H&M, Maybelline, Fanta czy Adidas. Szacuje się, że podczas transmisji na żywo znany TikToker może zarobić kilka tysięcy złotych, ale to zależy od hojności fanów. Za filmik promujący markę można otrzymać od kilkuset czy nawet kilku tysięcy złotych.

Dowiedziałeś się właśnie, jak zarabiać na Tik Toku, a także ile można zarobić. Możliwości jest sporo, a sama aplikacja ma ogromny potencjał i śmiało konkuruje z największymi platformami społecznościowymi. Zeszłoroczne dane pokazują, że użytkownicy TikToka przeglądają filmiki przez niemal 20 godzin tygodniowo. Liczba instalacji TikToka przekroczyła w 2021 roku liczbę 3 miliardów! Wśród nich na pewno znajdziesz swoją grupę docelową. Załóż konto, zacznij nagrywać i czerp korzyści z jednej z najpopularniejszych aplikacji na całym świecie!

Źródło: webepartners.pl

fot. ilust.

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *