Jakimowicz o znanym aktorze: „wszyscy wiemy, że jesteś gejem”

Jarosław Jakimowicz który z zapomnianego aktora stał się gwiazda TVP po tym jak publicznie złożył hołd Antoniemu Macierewiczowi znów wywołał skandal. W ramach polemiki ze znanym aktorem, Jakimowicz oskarżył go o homoseksualizm i oszustwo.

r e k l a m a

Jarosław Jakimowicz znany z jednej roli oraz licznych skandali i nieudanych pomysłów biznesowych znów wywołał skandal! Celebryta który wszedł na salony dzięki karierze jako komentator w TVP wszedł w polemikę z aktorem Pawłem Delągiem z którym grał w filmie „Młode wilki”.

Deląg odniósł się w niewybrednych słowach do kariery Jakimowicza za co ten odpłacił mu się w mediach społecznościowych ostrym wpisem:

Oszukujesz bliskich, widzów i fanów. Przez 30 lat milczę, bo jestem lojalny, ale skoro w taki sposób tu się o mnie wyrażasz i tak oceniasz moją pracę i tzw. karierę, to ja ocenię twoją. Od momentu zdjęć do filmu »Przemytnicy« my wszyscy wiemy, że jesteś gejem. Sam się z tego nam zwierzałeś wielokrotnie. Nigdy nie miało to w naszej relacji żadnego znaczenia- napisał Jakimowicz.

Nie jest to pierwsza wypowiedź Jakimowicza, który na krytykę odpowiada wulgarnymi atakami wobec swoich adwersarzy.

Źródło: IG/pp

fot.arch.

r e k l a m a
Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.