CiekawostkiPolskaŚwiat

Znany jasnowidz szokuje! Nadchodzą wydarzenia które mogą zmienić losy ludzkości

Zanany astrolog i jasnowidz Jan Benedykt Kościelny ujawnił najnowszą przepowiednię dotyczącą Polski i świata. Nadchodząca zima według słów jasnowidza będzie „gorącym okresem w historii ludzkości”.

J.B.Kościelny

Jan Benedykt Kościelny, jasnowidz, astrolog i specjalista numerologii ujawnił swoją najnowszą przepowiednię. Według jego słów nadchodzący okres może być przełomowy dla dziejów ludzkości.

Kościelny, którego przepowiednie na temat wojny na Ukrainie czy zmian politycznych w Polsce uzyskały bardzo wysoką sprawdzalność podzielił się wizją na temat nadchodzących miesięcy.

Wszystko wskazuje na to, że przełom jesienni i zimy tego roku będą kluczowe dla przyszłości ludzkości. Układy astralne jak i wyliczenia numerologiczne wskazują, że jest niemal pewne użycie broni jądrowej. Mimo początkowo niewielkiej skali wojna światowa może być wtedy przesądzona. – oznajmił wizjoner.

Kościelny wskazuje tu na opisywaną przez wielu współczesnych astrologów i jasnowidzów „oś zagłady”. Ma ona przebiegać od Azji po Europę. Kościelny wielokrotnie wskazywał nasz region jako centrum wydarzeń o charakterze globalnym.

r e k l a m a

Jak już ostrzegałem od ponad roku. Okolice pogranicza Polski i Ukrainy staną się źródłem konfliktu który osiągnie skalę globalną. Niestety układ gwiazd jest bardzo niekorzystny dla naszego regionu. Może to oznaczać ogromny kataklizm który obejmie swoim zasięgiem Polskę. – pisze Kościelny.

Jasnowidz którego przepowiednie osiągają najwyższe wartości sprawdzalności wymienił także regiony które mają być najbardziej zagrożone.

Szczególnie Polska wschodnia może być dotknięta skutkami działań jakie nastąpią wobec eskalacji wojny. Niestety niekorzystne układy dotyczą także Warszawy.- stwierdza jasnowidz.

Kościelny nie zgodził się na podanie konkretnych dat nadchodzących wydarzeń jednak jak sam stwierdził już poczynił przygotowania do wyjazdu swojej rodziny z zagrożonych terenów po tym jak swoje przepowiednie skonsultował i potwierdził z wieloma autorytetami astrologii i numerologii z całego świata.

Źródło: portal-polski.pl

fot. ilust.

r e k l a m a
Facebook Comments

3 komentarze do “Znany jasnowidz szokuje! Nadchodzą wydarzenia które mogą zmienić losy ludzkości

  • Ludzie wierzący nie powinni wierzyć astrologom i numerologom. Co będzie , to będzie, trudno. Trzeba modlić się i ufać i niech się dzieje wola Boża.

  • Mi dziś w nocy śniło się straszne niebo, ciężkie, gęste, jakby krew pomieszana z chmurami i nagle do domu wpadło oślepiające białe światło, jak nagły flesz, nie wiem, co to ma znaczyć, czy w ogóle ma coś znaczyć, ale jeśli jakiś wybuch, to trudno, gdzie mam uciekać?

  • Nie nad morze, ono ma być ponoć zalane. Chyba w góry lepiej lub do poznania, wg jakiś tam przepowiedni ma być oszczędzony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *