Znany jasnowidz o nadchodzącej wojnie. Padły nazwy polskich miast!

Znany astrolog i jasnowidz, Jan Benedykt Kościelny opublikował najnowsze proroctwo dotyczące sytuacji na Ukrainie. Według wizjonera wojna jest nieunikniona i ucierpią w niej także polskie miasta!

Astrolog i jasnowidz Jan Benedykt Kościelny podzielił się swoją najnowsza wizją. Według niego, wojna na Ukrainie jest nieunikniona a w jej wyniku ucierpią także polskie miasta.

Układy astrologiczne od prawie roku wskazują na rosnące napięcie w regionie. Dotyczy to nie tylko Ukrainy ale i Polski. – stwierdza jasnowidz.

Według jasnowidza wojna najprawdopodobniej wybuchnie po zimowych igrzyskach olimpijskich jakie wkrótce odbędą się w Chinach. Wskazuje również na aktywną rolę Chin w konflikcie.

Zagłada niepodległej Ukrainy i mroczny etap historii w jaki wejdzie pod wodzą satrapów umieszczonych w Kijowie przez Moskwę to początek globalnego przesilenia. Jak wcześniej ostrzegałem „pas zagłady” o jakim mówi wielu astrologów i jasnowidzów rozciąga się od wschodniej Europy po Chiny i Daleki Wschód. – oznajmia astrolog.

Kościelny zwraca uwagę na rosnące napięcie na Tajwanie. Agresję Rosji mają wykorzystać Chiny do podboju Tajwanu. Według jasnowidze kluczowa jest tu bierność USA oraz dominacja Niemiec w Unii Europejskiej. Sojusz Berlina i Moskwy kolejny raz pcha świat do wojny.

Niestety konflikt na Ukrainie uderzy mocno w Polskę. Będzie to prawdopodobnie kryzys humanitarny wynikający z masowej migracji z okupowanej Ukrainy. Polska podobnie jak w konflikcie granicznym z Białorusią pozostanie tu osamotniona przez sabotowanie pomocy unijnej i NATO przez Niemcy. – stwierdza Kościelny.

W najnowszej wizji astrolog wskazuje także polskie miasta jako najbardziej zagrożone przez zbliżające się wydarzenia.

Analiza numerologiczna którą konsultowałem dla pewności z autorytetami tej dziedziny z całego świata wskazuje na trzy polskie miasta. Są to: Suwałki, Lublin oraz Warszawa. To tu mają się skupić negatywne wydarzenia rozgrywające się na rubieżach „pasa zagłady”. – mówi jasnowidz.

Kościelny pytany o szczegóły dotyczące zagrożenia wymienionych miast wskazuje raczej na kryzys humanitarny i gospodarczy niż bezpośrednie zagrożenie. Jednak ostrzega jednocześnie przed możliwymi aktami sabotażu czy zamachami terrorystycznymi mającymi paraliżować wschodnią flankę NATO.

Horoskop na rok 2022. Wszystkie znaki zodiaku

Źródło:Portal-Polski.pl

fot. ilust./arch.

Facebook Comments