CiekawostkiEzoteryka

Jasnowidz wskazał datę szokujących wydarzeń! Kościół potwierdza przepowiednie

Znany jasnowidz, którego przepowiednie potwierdziły się w kluczowych wyszarzeniach ostaniach lat wskazał datę mającą wstrząsnąć Polską i Europą. Jan Benedykt Kościelny skonsultował swoje wizje z mistykami chrześcijańskimi, którzy potwierdzili przepowiednie znanego wizjonera.

Jan Benedykt Kościelny jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów XXI wieku. Jego przepowiednie dotyczące zamachu smoleńskiego oraz wojny na Ukrainie sprawdziły się nieporównywalnie z innymi wizjonerami.

Obecnie z usług Jana Benedykta korzystają politycy oraz największe korporacje. Jednak sam wizjoner odżegnuje się od popularności ogłaszając jedynie kluczowe wydarzenia mające wpływ na losy Polski, Europy i świata.

W najnowszej przepowiedni Jan Benedykt Kościelny przekazał dokładną datę dramatycznych wydarzeń jakie niesie nam najbliższa przyszłość.

Jasnowidz będący znawcą astrologii oraz numerologi konsultuje swoje wizje z ekspertami z całego świta. Tym razem przepowiednie Jana Benedykta Kościelnego potwierdzają także znawcy katolickich mistyków takich jak: Eckhart, Jan Tauler, Henryk Suso, Jan od Krzyża, Teresa z Ávili, Franciszek z Asyżu, Bonawentura z Bagnoregio, Aniela z Foligno.

Analiza dorobku chrześcijańskich wizjonerów skorelowana z przepowiedniami Jana Benedykta oraz analizą numerologiczną i astrologiczną wskazują czerwiec jako miesiąc przesilenia w sercu Europy. Według Jan Bendyka wskazuje to jednoznacznie włącznie Polski do wojny na Ukrainie oraz ogromnie koszty dla Polski związane z tą wojną.

Jasnowidz nie waha się tu wskazać kluczowych zagrożeń.

Włącznie Polski do wojny jest nieuniknione, wskazują na to analizy astrologiczne oraz numerologiczne. Niesyty potwierdzają to także wizje wielu mistyków sprzed wieków. O ile widze tu ogromne straty dla Polski i Polaków to znów Polaka staje się „Chrystusem Narodów” czyli ofira za zbawienie innych, w tym wypadku Europy. – stwierdza Kościelny.

Wizja Kościelnego niestety potwierdza rolę Polski i Polaków w nadchodzących tygodniach. Jasnowidz nie ujawnił dalszych losów ziem polskich…

Źródło: pp

fot.ilust.

Facebook Comments