Kaczyński planuje kolejną kadencję. Wskazał nawet premiera!

W wywiadzie dla „Polska Times”, Jarosław Kaczyński wskazał kogo widzi na stanowisku premiera przy wygranej kolejnej kadencji przez PiS.

W wywiadzie dla „Polska Times” Jarosław Kaczyński wskazał kto zostanie premierem jeżeli Prawo i Sprawiedliwość wygra kolejne wybory.

Bez mojej zgody, premiera by się nie dało odwołać. Takiej zgody nie ma. To są wymysły. Mateusz Morawiecki zostaje na stanowisku. Jeżeli wygramy wybory to sądzę, że rzadko się zdarza, by ktoś zwycięskiego premiera zmieniał – stwierdził Kaczyński.

Prezes PiS zaprzeczył jednocześnie, że w łonie jego partii istnieje frakcja przeciwników premiera Morawieckiego.

r e k l a m a

Sytuacja wygląda tak, że gdyby taka grupa miała takie cele, to musiałaby mieć na celu jeszcze jedno odwołanie. To znaczy mnie. Z tego względu, że do tej pory było tak, że jednak bez mojej zgody premiera by się nie dało odwołać. Krótko mówiąc – takiej zgody nie ma. To są wymysły – powiedział Jarosław Kaczyński.

Od początku pojawienia się w rządzie Mateusza Morawieckiego było wielu przeciwnych jego karierze. Chętnie przypominano jego współpracę z Donaldem Tuskiem, pochodzenie ze środowisk międzynarodowej finansjery oraz brak członkostwa w PiS.

Radykalni działacze wskazywali też jako wadę sugerowane pochodzenie żydowskie Mateusza Morawieckiego.

Źródło: Polska Times/pp

fot. arch.

r e k l a m a
Facebook Comments

One thought on “Kaczyński planuje kolejną kadencję. Wskazał nawet premiera!

  • 27 lipca 2022 o 19:05
    Permalink

    Kurdupel idź już na śmietnik historii ! Dość rujnowania Polski i okradania Polaków …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *