CelebryciKościółReligia

Co łączy katolicki portal z satanistą celebrytą?

Ultraprawicowy, katolicki portal prawy.pl zacytował wypowiedzi Marcina Różalskiego. Zawodnik MMA znany jest z kontrowersyjnych wypowiedzi na temat wiary oraz licznych satanistycznych symboli jakie ma wytatuowane na całym ciele.

Portal prawy.pl jest znany z prawicowych oraz katolickich treści. Związany z księdzem Ryszardem Halwą portal często publikuje kontrowersyjne treści oraz angażuje się w politykę.

Tym razem czytelnicy portalu ks. Halwy zostali zaskoczeni publikacją cytującą Marcina Różalskiego jako autorytet w kwestii LGBT.

Zawodnik MMA i celebryta znany z pomocy dla zwierząt oraz kontrowersyjnych tatuaży o konotacjach satanistycznych został zacytowany w sprawie LGBT. Różalski znany z bezkompromisowych wypowiedzi w rozmowie z portalem myMMA.pl zacytowanej przez portal księdza Halwy stwierdził:

Ja będąc heteroseksualnym mężczyzną i mając heteroseksualną kobietę nie chodzę po mieście i nie obnażam się, nie staram się zainteresować wszystkich tym. Siedzimy w knajpie i co? Ja wyciągam gałę, żeby teraz kobieta zaspokajała mnie oralnie? Nie! A oni chcą na siłę to eksponować. Mi to jest niepotrzebne – stwierdził Różalski.

Tak wulgarna wypowiedź na temat seksu oralnego zaszokowała odbiorców katolickiego portalu. Poglądy Różalskiego posłużyły publicyście prawy.pl do ataku na środowiska LGBT. Dziwić może tylko wykorzystanie jako autorytetu człowieka znanego z kontrowersyjnych poglądów religijnych i eksponującego symbole satanistyczne.

Źródło: pp

fot.arch.

Ksiądz pomoże przy zapłodnieniu! Nowa inwestycja zakonnika-biznesmena

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *