Kiedy paliwo po 10 zł? Powiedział to Obajtek

Ceny paliw wciąż niepokoją Polaków. Gwałtowne podwyżki przeplatają się z chwilowymi spadkami. Niestety perspektywy nie są optymistyczne i potwierdza to sam prezes Orlenu, Daniel Obajtek.

r e k l a m a

W narracji koalicji rządowej Putin zastąpił Tuska jako winny kryzysowi. Podobna teza dominuje w wypowiedziach prezesów spółek Skarbu Państwa.

Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen zapytany przez „Super Express” o prognozy wieszczące ceny paliw sięgające 10 złotych odniósł się do perspektywy wzrostu cen paliw.

Moim zdaniem, media powinny komentować przede wszystkim to, co jest faktem. A paliwo po 10 zł to wróżenie. Słyszałem już, że PKN Orlen wymienia pylony na stacjach, żeby taka kwota się na nich zmieściła. Okazuje się, że paliwo nie jest po 10 zł, choć w innych krajach nawet tę kwotę przekracza – stwierdził.

r e k l a m a

Oczywiście, zdajemy sobie sprawę, że paliwo jest drogie, ale jedyne, co możemy to walczyć, by było ono najtańsze w Unii Europejskiej. I to realizujemy. Robimy wszystko, by ceny paliw były stabilne. Wprowadzamy również promocje – dodał Obajtek w rozmowie z SE.

Jak oszukać dystrybutor? Sposób na darmowe paliwo

Źródło: SE

fot. ilust.

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *