Koniec kultowej gry! Nie zagrasz już w FIFĘ

Gra FIFA jest jedną z najpopularniejszych na świecie. Fani piłki nożnej w każdym wieku rozgrywały w niej tysiące meczów przeżywając emocje jak na prawdziwym boisku. Okazuje się, że FIFA 2023 będzie ostatnią częścią kultowej gry.

r e k l a m a

Gra FIFA od lat cieszy się ogromną popularnością. Gracze wcielają się w ulubionych piłkarzy i rozgrywają mecze klubami z całego świata.

Dynamika gry, efekty dźwiękowe, różne tryby rozgrywek przyciągały fanów z całego świata.

FIFA 2023 wydawana przez firmę EA Sports będzie jednak ostatnią z tej serii. Twórcy gry kończą współpracę z FIFA (Międzynarodową Federacją Piłki Nożnej). Tym samym firma straci prawa do nazwy FIFA oraz wielu dodatków do których prawa posiada piłkarska federacja.

EA Sports nie rezygnuje jednak z prac nad kolejnymi częściami kultowej gry. Będzie ona jedna wydawana pod inną nazwą oraz zmienioną szatą graficzną. Twórcy gry pracują nad tym by gra nie straciła zbyt wiele na zakończeniu współpracy z federacją piłkarską. Mogą jednak wystąpić problemy z prawami do wizerunków zawodników, nazw oraz elementów graficznych zaczerpniętych z prawdziwych rozgrywek piłkarskich.

Źródło: pp

fot. ilust.

r e k l a m a
Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.