CelebryciPolitykaPolska

Koniec małżeństwa Schreiberów? Padła jasna deklaracja

Marianna Schreiber, niedoszła modelka i gwiazda TVN z przykładnej żony kluczowego ministra rządów PiS stała się sezonową celebrytką. Jej wystąpienia medialne i krytyka polityki obozu rządzącego zapowiadały szybki rozwód w rodzinie Schreiberów. Obecnie para prowadzi ciekawą dyskusję w mediach społecznościowych.

Marianna Schreiber znana była jako przykładna żona ministra w rządzie Prawa i Sprawiedliwości Łukasza Schreibera. Sytuacja się zmieniła gdy kobieta wystąpiła w programie TVN „Top Model”. Mimo, że kariera modelki nie udała się, Marianna stała się ulubienicą tabloidów oraz mediów społecznościowych.

Nagła sława i brak przygotowania medialnego spowodował, że kobieta łatwo stała się narzędziem w rękach opozycyjnych mediów. Jej nieprzemyślane wypowiedzi skierowane przeciw polityce obozu rządzącego szybko stały się powodem do plotek o nadchodzącym rozwodzie Łukasza i Marianny.

Ostatnio pojawił się ciekawy i wiele mówiący wpis Marianny na Instagramie.

Dryfujemy razem na opuszczonej przestrzeni… Spadam… Ale ty mnie chwytasz i razem już możemy wszystko… – M – napisała Marianna. Post został zilustrowany krótkim filmikiem i romantycznym zdjęciem pary.

Jak widać przygasająca kariera sezonowej celebrytki skłoniła Marianne Schreiber do przemyśleń dotyczących przyszłości.

Źródło: twitter/insta./pp

fot. instagram

Facebook Comments