Celebryci

Koniec „Sprawy dla reportera”? Dramat Elżbiety Jaworowicz

„Sprawa dla Reportera” to program który od 40 lat gości na antenie TVP. Jego prowadząca, Elżbieta Jaworowicz niestety traci widzów i programowi grozi zakończenie.

r e k l a m a

„Sprawa dla reportera” pojawiła się w TVP w 1983 roku. Społeczne tematy i emocje były jego charakterystyczną cechą. Nie miej ważna była jego prowadząca Elżbieta Jaworowicz, ceniona za charyzmę i bezkompromisowość.

Niestety program w ostatnich latach traci widzów. Sięganie po coraz bardziej kontrowersyjne tematy nie pomaga w utrzymaniu widzów. Program tracił na jakości w poszukiwaniu sensacyjnych tematów a widownia odwracała się od Jaworowicz.

Nowy prezes TVP, Mateusz Myszkowski, który zastąpił Jacka Kurskiego planuje podniesienie poziomu oferty programowej TVP. Ma to wiązać się także z usunięciem programu Jaworowicz z ramówki.

Czarne chmury nad Jaworowicz zbierają się od lat. Teraz o jej losie ma zadecydować oglądalność oraz jakość programu. Obserwatorzy rynku medialnego wieszczą jednak rychły koniec programu który może nastąpić wraz z wprowadzeniem nowej ramówki TVP.

Źródło: pp

fot. arch. GD

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *