PolitykaŚwiat

Korea Północka wkroczy do wojny? Atomowy holocaust znów realny!

Groźby Kim Dzong Una, krwawego dyktatora Korei Północnej zawsze brzmiały niewiarygodnie. Jednak sytuacja na świecie dała tyranowi szansę by powrócić do światowej polityki.

r e k l a m a

Mimo biedy i głodu w Korei Północnej trwają prace nad bronią nuklearną oraz pociskami balistycznymi o zasięgu międzykontynentalnym.

Jak ustaliły źródła wywiadowcze USA i Korei Południowej, dyktator spotkał się z najwyższymi dowódcami swoich sił zbrojnych.

Po paradzie na której zaprezentowano najnowsze pociski balistyczne Korei Północnej, Kim Dzong Un miał wydać rozkaz o wznowieniu testów broni atomowej zdolnej razić cele w Japonii i USA.

Eksperci podkreślają, że przekształcenie wojny na Ukrainie w konflikt globalny z użyciem broni nuklearnej byłby sygnałem dla Korei Północnej na przyzwolenie do użycia broni masowego rażenia.

r e k l a m a

Reżim z Korei Północnej jest jednym z niewielu które wprost popierają Rosję w jej zbrodniczej napaści na Ukrainę i od początku wojny deklaruje chęć pomocy militarnej i gospodarczej dla moskiewskiego zbrodniarza.

Źródło: pp

fot. ilust.

r e k l a m a

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *