CiekawostkiPolskaWIDEO

Król Polski Lech XI nagrał swoje orędzie. Popierają go polscy duchowni?! [WIDEO]

Lech XI nazywający się także Edwardem Wojciechem od kilku lat jest aktywny działaczem nazywającym się królem Polski. Okazuję się, że „władcę” popierają liczni księża katoliccy oraz działacze społeczni.

Osobnik którego można od kilku lat obserwować w serwisach społecznościowych tytułuje się królem Polski. Jego odezwy spotykają się z szeroką gamą odbiorców. Okazuję się, że popierają go liczni księża w tym np. proboszcz tumskiej parafii.

Obecnie „król” Lech XI czeka na spotkanie z biskupami Kościoła Katolickiego co ogłosił w najnowszej swojej odezwie do narodu Polskiego.

„Król” Lech XI powołał także władze kraju z prezydentem i premierem na czele co jest złamaniem prawa polskiego.

Władze nie interesują się działalnością „króla” a jego przypadek traktowany jest bardziej w kategoriach humorystycznych i psychiatrycznych niż politycznych.

UWAGA: ostrzega się przed wchodzeniem na strony internetowe „króla”. Są one traktowane jako niebezpieczne przez programy antywirusowe i przeglądarki.

Źródło: TY

fot. YT

Facebook Comments

Jeden komentarz do “Król Polski Lech XI nagrał swoje orędzie. Popierają go polscy duchowni?! [WIDEO]

  • Jest jeden Król Polski nasz Pan Jezus Chrystus oficjalnie intronizowany przez władze polityczne i duchowne w Świebodzinie .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *