Ujawniła prawdę o Makłowiczu… Padły szokujące słowa!

Europosłanka i kandydatka na prezydentkę Polski odniosła się do działalności Roberta Makłowicza. Popularny podróżnik, krytyk kulinarny i celebryta jest według niej radykałem zarabiającym na śmierci zwierząt.

r e k l a m a

Sylwia Spurek, europosłanka która chce zostać prezydentką Polski w jednym z wywiadów dla GW odniosła się do działalności Roberta Makłowicza.

Spurek znana z radykalizmu i oderwania od rzeczywistości wielokrotnie forsowała pomysły takie jak zakaz reklam produktów mlecznych, jaj, zakaz wędkarstwa i wiele innych tym razem zaatakowała Makłowicza.

Taka osoba prawdopodobnie nie wie tego wszystkiego, czego ja się dowiadywałam w ostatnich latach i wciąż się dowiaduję. Bo tu nie chodzi o kulinarną zabawę, tu nie chodzi o jedzenie. Za każdą rekomendacją, za każdym ujęciem z telewizyjnego programu Makłowicza, kryje się śmierć jakiegoś zwierzęcia. Musimy się nauczyć, że to, co jest na naszym talerzu, to nie jest nasza prywatna sprawa – stwierdziła Spurek w wywiadzie dla „Gazety Wyborczej”.

Co ciekawsze, radykalna działaczka określiła występy telewizyjne Roberta Makłowicza jako promocje radykalizmu….

Dla mnie radykałem jest Robert Makłowicz. Przyjdzie taki czas, że będzie przepraszał za to, że przez lata za pieniądze przykładał do tego rękę – stwierdza Spurek.

Robert Makłowicz jest jedną z najbardziej lubianych medialnych osobowości co stawia go na drugim biegunie odbioru społecznego jaki posiada Spurek.

r e k l a m a

Źródło: GW/PP

fot. wiki GD

Facebook Comments

Jeden komentarz do “Ujawniła prawdę o Makłowiczu… Padły szokujące słowa!

  • 29 kwietnia 2022 o 09:44
    Bezpośredni odnośnik

    No ale na pewno i ona ma czasem głód mięsa wieprzowego, który zaspokaja?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *