Prawnicy taty nie pomogli. Syn Zenka Martyniuka ma kolejne problemy.

Syn Zenona Martyniuka znany z tego, że jest synem króla disco polo znów ma problemy. Niedawno ukazało się na Instagramie jego oświadczenie przepraszające jeden z hoteli.

Daniel Martyniuk, syn „Zenka” pod koniec sierpnia ostro skrytykował jeden z hoteli w Białymstoku. Na nagraniu jakie zamieścił w sieci stwierdził, że to jeden z najgorszych hoteli w jakich przyszło mu spędzić noc. Na filmie widać było, że młody Martyniuk nie był w chwili nagrania w najlepszej formie.

Właściciele hotelu postanowili postawić się tej krytyce wykazując jej bezzasadność i grożąc młodemu Martyniukowi sądem. Tym razem prawnicy ojca oraz nazwisko nie pomogły. Młody Martyniuk został zmuszony do publicznych przeprosin hotelu.

Ja, Daniel Martyniuk, oświadczam, że w dniu 27 sierpnia 2020 roku na moim profilu w serwisie Instargam zamieściłem film zawierający krzywdzące (…) [oraz] nieprawdziwe informacje – pisze syn gwiazdora disco polo.

Przeprosiny trafiły na InstaStory Daniela Martyniuka. Tym razem konsekwencje były niewielkie. O ile Zenon Martyniuk jest znany ze swej wieloletniej pracy nad wizerunkiem to syn szybko trwoni kapitał nazwiska rodowego.

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.