Finanse & bussinesSponsorowane

Microsoft Ads. Nowy wymiar reklamy stworzony na każdą kieszeń

Konkurencja w e-biznesie jest coraz większa. Tylko najnowsze technologie i optymalizacja kosztów pozwala na wyprzedzenie konkurencji. Narzędzie Microsoft Ads to nowy wymiar reklamy, który pozwoli Ci zredukować koszty i maksymalizować zyski z e-biznesu.

Kampanie oparte na Microsoft Ads, pozwalają na dotarcie do nowych klientów. W porównaniu do ograniczonych możliwości Google Ads, dzięki platformie Microsoft poszerzysz bazę swoich odbiorców a tym samym zyskasz przewagę nad konkurencją. Użytkownicy Microsoft Ads zauważają widoczny wzrost sprzedaży dzięki pozyskiwaniu nowych klientów.

Microsoft Ads to także duża elastyczność kosztów. Dzięki użyciu tej platformy jako drugiego lub trzeciego kanału reklamowego użytkownik może zredukować koszty konwersji.

Platforma Shoper jest certyfikowanym partnerem Microsoft Ads. Dzięki temu klienci uzyskują szeroki pakiet wsparcia:

  • Otrzymasz wsparcie certyfikowanego opiekuna
  • Na bieżąco dostaniesz odpowiedzi na zadane pytania
  • Skutecznie poprowadzimy twoje kampanie

Wchodząc w świat Microsfot Ads w Shopers zostaniesz poprowadzony krok po kroku w świat nowego wymiaru reklam i nowych odbiorców twoich towarów i usług.

Zespól doświadczonych ekspertów omówi z Tobą Twoje oczekiwania i poszuka optymalnych rozwiązań. Doradcy pomogą Ci stworzyć konto reklamowe Microsft Ads oraz uruchomią skuteczną kampanię zintegrowaną z analityką.

Taka profesjonalna obsługa pozwoli na zagwarantowanie optymalizacji wydatków przy maksymalnej skuteczności w pozyskiwaniu nowych odbiorców Twoich reklam.

Co zyskujesz wchodząc w świat MS Ads:

  • Szybki start, brak umów i długoterminowego zobowiązania
  • Rozliczenie za uzyskane efekty i wygenerowaną sprzedaż
  • Opiekę certyfikowanego eksperta od reklam Microsoft Ads, który zajmie się całym procesem bez angażowania ciebie
  • Raporty podsumowujące wyniki prowadzonej kampanii Microsoft Ads
  • Przewagę nad innymi sprzedawcami w serwisie Microsoft

W porównaniu do narzędzi Google, dzięki MS Ads uzyskujesz najlepszy współczynnik kosztów do pozyskania nowych odbiorców a tym samym zysków. Optymalny model rozliczeń przedstawia się według schematu:

10% od wydatków na reklamę
+ % od wygenerowanej sprzedaży

w zależności od poziomu osiągniętego ROAS:
ROAS < 500% – 3%
ROAS ⩾ 500% – 5%

ROAS to wskaźnik wyrażający w ujęciu procentowym zwrot wydatków poniesionych na reklamę.

Podsumowując, Microsoft Ads to narzędzie które gwarantuje Ci pozyskanie nowych klientów oraz przewagę nad konkrecją wykorzystująca tylko narzędzia Google. Dotarcie nowych odbiorców to gwarancja zysków i rozwoju Twojego e-biznesu.

red.

Facebook Comments