Polityka

Migranci na czele statystyk przestępczości [WIDEO]

Służba Statystyczna Bezpieczeństwa Wewnętrznego we Francji opublikowała oficjalny raport dotyczący przestępczości. We wszystkich kategoriach przestępstw dominują migranci z krajów Afrykańskich. Podobnie jest we Włoszech i Niemczech.

r e k l a m a

Ministerialna Służba Statystyczna Bezpieczeństwa Wewnętrznego (SSMSI) we Francji opublikowała raport dotyczący przestępstw za 2021 rok. Wynika z niego, że w trzech najgroźniejszych kategoriach przestępstw (zabójstwa, kradzieże, rozboje) dominują osoby pochodzące z Afryki.

Zanotowano także ogromy wzrost przestępczości w tej grupie etnicznej. W roku 2018 tylko 7 procent brutalnych kradzieży i rozbojów popełniały osoby pochodzące z Afryki. W roku 2021 odsetek ten wzrósł do 35 procent.

W kategorii włamań udział procentowy migrantów z Afryki to 40 procent. Wśród sprawców zabójstw we Francji obywatelami innych krajów było 18 procent sprawców.

Warto podkreślić, że z uwagi na posiadanie krewnych i rodzin we Francji wielu migrantów szybko uzyskuje obywatelstwo francuskie. Z tego powodu statystyki dotyczące osób pochodzenia afrykańskiego są znacznie zaniżone. Ci którzy nabyli obywatelstwo francuskie nie są wliczani w kategorię migrantów.

r e k l a m a

Podobne statystyki dotyczące przestępczości są we Włoszech i Niemczech. Rząd niemiecki ukrywa jednak dokładne dane zaznaczając z nie prowadzi badań pod względem pochodzenia sprawców przestępstw.

Komentując wyniki francuskich badań w sieci opublikowano film z jednego z ataków jakich dopuszczają się migranci z Afryki na ulicach włoskich miast.

Źródło: pp

fot. arch.

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *