Ciekawostki

Co o nadchodzącym roku mówi numerologia? Poznaj swój osobisty rok

Numerologia jest uznaną metodą ezoteryczną pozwalającą na zrozumienie i przewidywanie przyszłości. Poznając magiczne znaczenie cyfr możemy odkryć czekające nas wydarzenia.

Nowy rok rozpoczniemy w potężnej wibracji, mistycznej liczby 7. Nie bez powodu uważamy, że liczba 7 jest “SZCZĘŚLIWĄ siódemką”. Liczba ta, symbolizuje głęboki wgląd w siebie, w swoją duchowości i wewnętrzną energię, dlatego zdecydowanie warto w tym roku wprowadzić w swoim życiu zmiany, na które tak długo czekaliśmy.

Dzięki przychylności SZCZĘŚLIWEJ SIÓDEMKI, możemy liczyć w tym roku na rewolucyjne zmiany, dobro i obfitość, oraz nowy początek dla Nas wszystkich, który będzie się cechował wspólnotą, triumfem miłości, oraz pozyskiwaniem wyjątkowych relacji. A jeśli chcesz wiedzieć w jaki konkretny sposób liczba 7 wpłynie na Ciebie? To polecam Ci obliczyć swój Rok Osobisty.

Rok osobisty, możemy obliczyć poprzez dodanie wszystkich cyfr z pełnej daty urodzenia, następnie nowego roku numerologicznego, oraz dodanie ich i sprowadzenie do postaci jednocyfrowej.

Znając swój rok osobisty, poniżej możesz przeczytać, co będzie cechować Twój nadchodzący rok numerologiczny.

1 ROK OSOBISTY – to nowy początek, kreatywność i niezależność, w tym roku podejmujemy decyzję, aby zmienić swoje życie.

2 ROK OSOBISTY – to odpoczynek, cierpliwość i miłość, a przede wszystkim spokój i czas poświęcony analizie swoich emocji.

3 ROK OSOBISTY – to dyscyplina, kreatywność i samodoskonalenie, w tym czasie dużo łatwiej wyrażać siebie, oraz budować rozwój osobisty.

4 ROK OSOBISTY – to odpowiedzialność, planowanie celów, oraz długoterminowa praca, która bardzo wpłynie na rozwijanie naszych umiejętności, dzięki którym pójdziemy w swoim życiu na przód.

5 ROK OSOBISTY – to poznawanie w w życiu nowego i nieznanego, to wolność i przede wszystkim zmiana. Ten rok, cechuje się również ekscytacją, spontanicznością, podróżami, oraz dużym apetytem na życie.

6 ROK OSOBISTY – cechuje się przede wszystkim miłością, odpowiedzialnością i dbałością o związki i relacje międzyludzkie. To dobry czas na budowanie “gniazda”, oraz pielęgnację “ogniska domowego”.

7 ROK OSOBISTY – to poznawanie siebie, to rozwój osobisty, oraz odnalezienie swojej ścieżki duchowej. Jest to również czas głębokiej refleksji nad całym życiem.

8 ROK OSOBISTY – to pewność siebie, siła wewnętrzna, pomyślność w sferze finansowej, oraz nieugiętość i bardzo sprawne i świetne zarządzanie naszymi marzeniami.

9 ROK OSOBISTY – to odpuszczenie i zakończenie cyklu. W tym okresie najważniejsze jest zamknięcie wszystkich spraw i niedokończonych rozdziałów. W tym okresie zostawiamy za sobą wszystko to, co nam nie służy. Dzięki temu, w nowy cykl możemy wejść z czystą kartą i nową czystą energią.

Marzena Kowalska

fot. ilust.

Facebook Comments

3 komentarze do “Co o nadchodzącym roku mówi numerologia? Poznaj swój osobisty rok

  • Pięknie napisany artykuł, bardzo lubię tą tematykę. ❤️ Dziękuję ❤️

  • Jestem z żoną mistrzowskimi jedynastkami. Pierwsze słyszę o roku osobistym. Jednak człowiek uczy się cale życie. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *