Nagie zwłoki kobiety odnalezione w lesie. Szokujące szczegóły zbrodni!

Ciało nagiej kobiety odkryte w podwarszawskim lesie okazało się ciałem 67-latki. Policyjne śledztwo ujawniło makabryczne detale zbrodni.

18 grudnia 2021r. „Około godziny 21.10 policję o zaginięciu matki powiadomiła córka Magdalena B., która po powrocie do domu zastała zamknięty dom. Kiedy weszła do środka nie było w nim ani męża, ani matki. Próbowała skontaktować się z nimi, ale telefony nie były aktywne. W garażu nie było też samochodu. We wnętrzu domu na podłodze w pokoju oraz kuchni zauważyła krople krwi, linę holowniczą oraz taśmę izolacyjną” – brzmi komunikat prokuratury.

W sobotę około południa w miejscowości Grabszczyzna (gmina Strachówka, powiat wołomiński) dwie spacerujące kobiety znalazły w lesie ludzkie zwłoki. Ciało kobiety zostało przetransportowane do prosektorium, gdzie odbędzie się sekcja.

Zarzut zbrodni zabójstwa Janiny K., przedstawiono Damianowi B. Miał on działając z zamiarem bezpośrednim pozbawienia życia uderzał ją pięścią w twarz i doprowadził do upadku, a następnie dusił, co skutkowało jej zgonem”. Podejrzany przyznał się do popełnienia zarzuconego mu czynu i złożył obszerne wyjaśnienia. Wobec podejrzanego sąd zastosował areszt na trzy miesiące. Damianowi B. grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Źródło: policja.pl

fot.ilus./arch.

Facebook Comments