Polityka

Niemcy powtarzają scenariusz dojścia Hitlera do władzy?! Rusza proces stulecia

Po nieudanym puczu monachijskim, Adolf Hitler wraz ze swoimi zwolennikami trafił na ławę oskarżonych, dzięki czemu jego poglądy stały się znane w całych Niemczech. W stulecie wydarzeń monachijskich rozpoczyna się proces grupy skrajnie prawicowych działaczy szykujących neonazistowski zamach stanu w Niemczech.

Proces z 1924 roku dał Adolfowi Hitlerowi masową rozpoznawalność i popularność w całych Niemczech. Obecnie w stulecie tych wydarzeń rusza proces grupy inspirującej się postacią najsłynniejszego przywódcy Niemiec.

Na ławie oskarżonych zasiada tym razem Heinrich XIII mający być nowym dyktatorem Niemiec. Jego zwolennicy planowali zbrojny zamach na Bundestag oraz aresztowanie kanclerza Scholtza.

Zamachowcy liczyli na masowe poparcie Niemców zmęczonych  destrukcyjną polityką przyjmowania migrantów oraz katastrofalnymi dla gospodarki skutkami tak zwanej polityki klimatycznej.

Zakaz uprawy własnych warzyw i owoców. „Zielony ład” wkracza na działki i do ogródków!

Komentatorzy i internauci nie bez powodu wskazują, że proces Niemieckich neonazistów rozpoczyna się dokładnie w stulecie procesu Adolfa Hitlera i jego zwolenników upatrując w tym znak nadchodzących zmian w polityce Niemiec i Europy.

źródło; pp

fot. ilust.

Facebook Comments